Page 2 of 2

Re: parduodu akumuliatoriu pakroveja

Posted: 03 Oct 2012, 06:29
by Dzuku_Briedzis
Paantrinu sai. Turim toki pati, dziugina

Re: parduodu akumuliatoriu pakroveja

Posted: 03 Oct 2012, 12:06
by Martynas
ir as tokio noriu, reik parduot 3.6 vadinasi...

Re: parduodu akumuliatoriu pakroveja

Posted: 03 Oct 2012, 12:18
by Teo
hehe, durnas pavyzdys užkrečiamas :D
mano kaina šitam daiktui yra 210, jei kam idomu