Page 2 of 2
Re: Kas i Latvija?
Posted: 28 Feb 2012, 22:22
by Woo
aisku kad r1!
Re: Kas i Latvija?
Posted: 08 Mar 2012, 18:16
by Username
Re: Kas i Latvija?
Posted: 08 Mar 2012, 23:40
by sai
liepe paciam susimontuot recall'o detale?
Re: Kas i Latvija?
Posted: 08 Mar 2012, 23:53
by Username
sako 'atvaziuokite, idesim viska'. 'Na arba galite patys isideti' (tipo nesunku).
Tai kadangi moto-lego yra vaiku zaidimai, tai sakau dok detale ir visks normalei.