Re: Nupaveiksluok save smaugianti kaip profesionalas!HDQvali
Posted: 25 Jan 2012, 19:53
:nespejauparasyt: 
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
aha, ereziju. uzsakiau isorini harda. "jo jo, turim gera, gera kaina, kai siusim, idesim". ir kur jis? man jie darbui buvo/yra reikalingi. kaip pries tai printeri pirkau, jau ner ka sakyt. kaunietiskas aptarnavimas ne daugiau. turejau tris kartus atsiprasinet, kad skambinu, siuntei belekur, "bl ner laiko, dxuja uzsakymu, nespejam, ko nori". kokius keturis kartus primint, kol davei kito zmogaus nr, kuris irgi nieko nezinojo. ir cia del kokiu trisdesimt litu nuolaidos tiek zemintis? ar cia tik enduristam malone?cliff wrote:nereik cia ereziju skleist kas skambino niekam nebuvo atsakyta nera laiko. ir kaina ne lentynos , o ne komercine.