Page 2 of 2

Re: Nupaveiksluok save smaugianti kaip profesionalas!HDQvali

Posted: 25 Jan 2012, 19:53
by wundis
:nespejauparasyt: :pazors:

Re: Nupaveiksluok save smaugianti kaip profesionalas!HDQvali

Posted: 25 Jan 2012, 21:54
by sai
cliff wrote:nereik cia ereziju skleist kas skambino niekam nebuvo atsakyta nera laiko. ir kaina ne lentynos , o ne komercine.
aha, ereziju. uzsakiau isorini harda. "jo jo, turim gera, gera kaina, kai siusim, idesim". ir kur jis? man jie darbui buvo/yra reikalingi. kaip pries tai printeri pirkau, jau ner ka sakyt. kaunietiskas aptarnavimas ne daugiau. turejau tris kartus atsiprasinet, kad skambinu, siuntei belekur, "bl ner laiko, dxuja uzsakymu, nespejam, ko nori". kokius keturis kartus primint, kol davei kito zmogaus nr, kuris irgi nieko nezinojo. ir cia del kokiu trisdesimt litu nuolaidos tiek zemintis? ar cia tik enduristam malone?
gal ir ne laiku pataikiau paskambint, bet nuoskauda liko. aciu

Re: Nupaveiksluok save smaugianti kaip profesionalas!HDQvali

Posted: 25 Jan 2012, 22:30
by zil130
Atiduot = išmest

Re: Nupaveiksluok save smaugianti kaip profesionalas!HDQvali

Posted: 26 Jan 2012, 00:12
by El Traxo
aha, tai skelbiu/kartoju balandžio, tfu - vasario tezes:
stomrs>interest conflict>business on bilateral basis is advaised
cliff>skip>f...off
2012>saikljeaz