Page 2 of 11
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 30 Mar 2012, 17:16
by storms
poznane 1.45
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 31 Mar 2012, 01:21
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:jara, o nera dar online registracijos su rabatu anskaciau pasibukinusiems?
taip pat kazkur turetu buti grafa irasyti planuojama pasiekti rato laika?
storms ta tema turi naujienu
dar anxtoka registracijoms. realiai uz menesio manau, kad bus.
butinai stebesime, nes robotu ir mes norim!!SmauKsim uz pigiai

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 17:22
by storms
karstas reportazas is aukstadvario
greitai smaugimo nebus
mano manymu naujas asfaltas sudetas ten, kur jo sudet nereikejio
bus naujas pusukis, bet bbz kada
cia naujas eksfaldas baigiasi

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 20:50
by mindaugasa vol.2
grazu. supermotams px, jau gallima smaugti
brytvos vaziuoja puse rato, apsisuka, gryzta, ir vel vaziuoja puse rato. laikas sumuojamas.
edit: nakuj ten aplamai reikejo kloti ta asfalta? viskas buvo ore. geriau uz tas saibas butu trasa padidine
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 22:01
by Vito
Jakas įsidarbino Aukštadvary???
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 22:35
by mindaugasa vol.2
bej, apie trakdejus: prasau trakdeju organizatorius isigyti kelininku "kugeliu" bent 10. labai butu idomu juo tureti prie kozno posukio, kaip atskaitos taska. be to, einant laikui, tuos tasku galima vis stumteleti pora metru pirmyn.
nu?
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 22:52
by jara
na, teoriskai tai reikia turet ne kurelius, o kazkokius zenklus ant trasos ir pan!
taigis, kugeliu turejimas negelbeja.
be to, nz kruva visokio sh ant trasos, o poznankej yra zymes su metrais (50,100).
bikerniekuose tuo tarpu galesi skaiciuot pushis. siandien stabdau nuo 7 pusies, o ryt nuo 5

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 22:54
by Username
Bet kadangi teorija su zenklais nevirsta i praktika, tai gal bent vietoj zenklu panaudoti tuos kugelius, palei trasos krasta, kaip kazkoki atskaitos taska. T.y. sudeti 3 kokius pries posuki, kuriu ir kaitalioti nereiktu visa sesija/diena.
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 05 Apr 2012, 22:58
by mindaugasa vol.2
sh ant nz nera taip ryskiai ir is toli matomas, be to negali buti perkeltas ar nezymi dominancio tasko, pvz. apexo
poznaneje metrai yra tiesiosios pabaigoje ir gal dar vienoje vietoje, o prie kitu posukiu ner. bet i poznane kugeliu vezti ir nereikia. uztektu kacergoje
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 06 Apr 2012, 07:50
by storms
mes tau kiekviename rate braking pointa vis po metrus 5 link apexo pastumsim, o tu net nesuzinosi. Jei sy veiksma darysim kordinuotai- ziu ir 1.09 pajamsi. Taip gimsta rekordai
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 06 Apr 2012, 08:03
by mindaugasa vol.2
taip realiai treniruojasi, bent jau kartingistai
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Apr 2012, 16:28
by mindaugasa vol.2
labadiena,
orai narmalus
kada i kacerga pavaziuojame?
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Apr 2012, 20:20
by storms
7adieni
http://coffeeracers.lt/lt/renginiai/met ... muno-ziede" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Apr 2012, 20:38
by mindaugasa vol.2
kas inn?
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 16 Apr 2012, 20:39
by storms
as inn