Page 2 of 3

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 08:50
by gonzas
čia pradžioj pinigų uždirbt. nu bet nesikompostuojam, nes vėl prisipirksiu ko nors kito.

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 08:56
by Dzuku_Briedzis
Hehe...
http://auto.plius.lt/skelbimai/husaberg ... 26987.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaina uzkelta bisky, bet jei nori linksmiau gyvent - welcome to the club :)

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 09:10
by gonzas
tuoj susisieksime pasiteiravimui su mindazasu.

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 11:13
by sai
toks rokas pardavineja. kokius 2m parduot negali, gali kaina must drasiai. ar geras jis nzn

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 11:15
by Yvl
gonzas wrote:tuoj susisieksime pasiteiravimui su mindazasu.
alieniu gausi spardyt. tau netinka

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 11:28
by Dzuku_Briedzis
sai, tai va kodel kaina, kaip pries 2 metus :)
Yvl: mygtukas gi irgi yra (pradziai). Ale as asmeniskai savo nenaudojau jau kokie metai

gonzas: kaina musi iki kokiu 4.5-5K max. Prisidengi, kad dar reiks biFky investuot i Tuvlita ready (mol posukiai, laidai, grandines apsaugos)

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 11:45
by Yvl
parodyk man berga, katras su myKtuku uzsikuria :)

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 12:06
by Dzuku_Briedzis
pas mane pvz (tik myGtukGAZ sulauzytas, bet nekeiciu, nes nera litu)

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 13:00
by gonzas
gonzas apžiūrėjo bergą ir pakalbėjo su šeimininku. kaina duodasi mušama iki 7500 :kasakei:

toliau: kvailioja starteris (kažkas teisybę sakė, kikint teks), gerai būtų viską pasileist ir pažiūrėt ir pakeist esant reikalui: grandinė, stūmoklis ir ttt kas priklauso. 30 motovalandų - pasaka tokiems kaip aš.


vienžo, susimesiu sąmatėlę, kiek dar gali prisireikt, ale kolkas išvados ne bergo naudai.

edit: matosi kad bergas nuoširdžiai naudotas pagal paskirtį - tai vadinasi dvasingas.

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 13:18
by Dzuku_Briedzis
kaina smarkiai per didele. As tiek mokejau uz toki pat modeli, tokiu metu (ir net bisky naujesniu), tik ledines bukles (Rammst nulaizes buvo iki negaliu jau visa moca)..... PRIES 2 metus

Skaitau, pasidomek kazkuo is eBay jei neskubu. Paklausinek vyru.. Va Rammst moka labai emejuose pirkt, Traxius irgi kiek zinau :)

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 13:26
by gonzas
man tai niekaip neskubu, vistiek vasaros sezonas turbūt prapuls norFegijoje.

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 13:29
by ezhiukas
o tai is norvegijos pavokt nemoki? Ar ten bergu ner? Taigi is kauno esi :D

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 13:36
by gonzas
tuo klausimus dirbame, ale nevisada sekasi.

http://www.lrytas.lt/-13360259381335402 ... avogti.htm

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 18:18
by tckd
7500 nebent uz visiska leda.
o jei stumokli pazek, tai praktiskai variklio kapitalke dar.
savo 04 perleidau uz 5800 su perrinktu varinkeliu jau..

Re: pirksiu kokį kledarą ant 2 ratų.

Posted: 03 May 2012, 19:29
by wundis
ha!
Rashydas ji rinko metus pries tau ji nusiperkant o tada dar atidrozei 2! :popadu: tsakant pardavei nujota!