Re: ispardavimo manija
Posted: 21 May 2012, 19:51
na ka, dvirati issivare DB
o gal užtektų parduot drakoną? Tuomet visus žaislus galima būtų pasilikti, ir naujiems dar babkių užtektųtckd wrote:nesuprantu kiek reiks laukt kol listas bus papildyc ketemu?
nea, dar liko pasakyti kur namie babkes laikai???tomasn wrote:liko africa.