Page 2 of 2

Re: ispardavimo manija

Posted: 21 May 2012, 19:51
by tomasn
na ka, dvirati issivare DB

Re: ispardavimo manija

Posted: 21 May 2012, 22:23
by tckd
nesuprantu kiek reiks laukt kol listas bus papildyc ketemu? :protest:

Re: ispardavimo manija

Posted: 21 May 2012, 23:29
by tomasn
:nono:

Re: ispardavimo manija

Posted: 21 May 2012, 23:33
by El Traxo
tckd wrote:nesuprantu kiek reiks laukt kol listas bus papildyc ketemu? :protest:
o gal užtektų parduot drakoną? Tuomet visus žaislus galima būtų pasilikti, ir naujiems dar babkių užtektų :kurblebuvai: :blackeye: :grauziu:

Re: ispardavimo manija

Posted: 28 May 2012, 18:45
by tomasn
na tai tajotos ir dvirkos neber, liko africa. chartija po liubomu garantuota!

Re: ispardavimo manija

Posted: 28 May 2012, 21:40
by El Traxo
tomasn wrote:liko africa.
nea, dar liko pasakyti kur namie babkes laikai??? :grauziu: :D