Page 2 of 3

Posted: 01 Oct 2006, 17:34
by _hey
lyginkim megejus su megejais :!: :P
+shponkei nebuvo kur skubet atai nebuvo preteksto kur skubet, tai manau su savo pirdalietu tikrai gerai pasirode =D>

o duomenys traukti is to pacio linko, kuri kolega imete ;-)

Posted: 01 Oct 2006, 19:33
by mindaugasa
_hey wrote:lyginkim megejus su megejais :!: :P
+shponkei nebuvo kur skubet atai nebuvo preteksto kur skubet, tai manau su savo pirdalietu tikrai gerai pasirode =D>

o duomenys traukti is to pacio linko, kuri kolega imete ;-)
supratau, supratau: supermotas, nematydamas konkurencijos vaziavo leciau negu galetu!!
nutai megejas jam su 600 ir uzveze kiek reikejo. tavo pastabos apie supermoto galimybes kacergoje yra juokingos.

va kitais metais, aivaras sake, valentino rossi's dalyvaus. va tai tada pasilyginsim brytva vs. supermoto =D>

Posted: 01 Oct 2006, 19:56
by _hey
mindaugasa wrote: nutai megejas jam su 600 ir uzveze kiek reikejo. tavo pastabos apie supermoto galimybes kacergoje yra juokingos.
hehe, atsiprasom, jei uzmynem ant skaudzio vietos ;-) viskas siaip juokais nes apie jokias galimybes, etc nesnekejom :D

Posted: 01 Oct 2006, 20:12
by mindaugasa
jo. cia buvo mano labai skaudi vieta. man labai skaudejo.

Posted: 01 Oct 2006, 21:09
by Rashyd
skaitau nelabai ka cia ir lygint spormota ir supermota ant ziedo, kad ir su prideliotom padangom...
va jei trecdalyje trasos smelio/zvyro pabertu, dar kokiu shunkeliu reiktu pavaziuot... arba isgyvenimo varzybos mieste, tada krautusi britvos...

Posted: 01 Oct 2006, 21:13
by Yvl
Skaitau kad frakcija susirinko nemenka kraiti respekto perlu...

p.s. kazkaip pasigedau frakcijos logo ant nugaletojo kelnaiciu, maikes ar siaip nakolkes ant kanopos... nepatiko :evil:

p.p.s. kaip sake vienas frakcijos klasikas - viskam turi buti komercinis pagrindas :?: :-k

Posted: 01 Oct 2006, 22:13
by mindaugasa
Rashyd wrote:skaitau nelabai ka cia ir lygint spormota ir supermota ant ziedo, kad ir su prideliotom padangom...
va jei trecdalyje trasos smelio/zvyro pabertu, dar kokiu shunkeliu reiktu pavaziuot... arba isgyvenimo varzybos mieste, tada krautusi britvos...
ashtai skaitau, kad gal dar koki 5proc. lemia draiverys???
jauciu apsilochinau, bet visvien skaitau.
ir dar skaitau, kad as netureciau buti brytvos greicio kacergoje etalonu??
dar karta pasilochinau??

Posted: 01 Oct 2006, 22:38
by Username
mindaugai, dabar taip, ishjungi parke ir eini miegoti.

Ryshys baigtas.

Posted: 02 Oct 2006, 01:03
by Audrius z
Username wrote:
Audrius z wrote:
Username wrote:A kodel tu nusprendei kad man tamsios dienos? :)
Tai kad jau ne dienos juodos, o metai... O tavo postus, matyt, naudoja psichologijos jau paciam pirmam kurse.. :evil3:
Tai sakyciau problemos turbut pas paty kolega kad tokios mintys kyla :mrgreen: Nes taip gerai kaip as jauciuosi tai palinkeciau kiekvienam :)
Pas ka ner problemu..? Tik pas psichinius ligonius tamtikru formu..
Linkime pasveikti ir siunciame vokalinio instrumentalinio ansamblio "NL" daina "A Rin Din Din" ;)

Posted: 02 Oct 2006, 01:04
by Audrius z
mindaugasa wrote: fotografui +250.
Aciu, pupeu, as tave irgi.. :m69:

Posted: 02 Oct 2006, 01:05
by Audrius z
Username wrote:http://www.audriusz.net/gallery/MotoSprint/IMG_5730


Doooooodee !! Wtf is that? Mindaugasui nepriklauso dar buti pirmam!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


O siaip tai nu ka ble, sveikinime apgynus frakcijos garbe ir atvezus nr1 taure!! :mrgreen: =D> =D>
Pasenk, sulauk vaiku, pastatyk nama lizingu is SAVO pajamu, uzaugink medi, pralek, tada LOK! :D

Posted: 02 Oct 2006, 08:59
by gediminas
pagarba dalyvavusiems, nugaletojams ir fotografui!
:wav:
3 x :prayer:

Posted: 02 Oct 2006, 10:08
by storms
na sioje vietoje naudojami keli emotikonai
:3some: :jerkit: :teeth: :skvydukas: :m69:

Posted: 02 Oct 2006, 10:31
by mindaugasa
storms wrote:na sioje vietoje naudojami keli emotikonai
:3some: :jerkit: :teeth: :skvydukas: :m69:
tu parashysi, kaip i televizoriu papuolei, ar paklausti reikes??
ir su kokiu ten buduliu glausteisi kecergoj??

Posted: 02 Oct 2006, 10:34
by storms
tas budulis tai mane truputi nervina
prielipa kokstai
kawianska morda akivaizdziai...