Posted: 02 Oct 2006, 08:50
nu
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
Pabandyk pagerint laiką nuo 1.26 iki 1.20 ir tada man paaiÅUsername wrote:Nu jo, "daro tikrai ne 1.15 ir net ne 1.25"....o 1.26. Tipo labai didelis skirtumas?![]()
Tai Aivaras juk sakė, kad iki tam tikros ribos (Kačergos atveju maždaug 1m20sek) viskas yra px: gali ir galinę padangą apsukinėt, dėt ant pakabos reguliavimo ir t.t. O vat kai pasieki tą ribą, tada staigiai viskas ima turėt achujieną reikÅmindaugasa wrote:
dar kas idomu, kad jis padejes ant pakabos reguliavimo ir ilga laika be demferio vare ir aplamai mocas ne 2006-u.
maladiec!

w919 wrote:YES!!!Username wrote:Nu jo, "daro tikrai ne 1.15 ir net ne 1.25"....o 1.26. Tipo labai didelis skirtumas?
Netgi jeigu ir taip, su 600cc imanoma vaziuoti 1.20 taigi bicas dar nepasiekes pro-megejo lygio, kad isnaudotu pilnai 600cc ir jam reiketu litro...ka patvirtina ir tai kad jis vazineja pirma sezona su brytva (c) efkunas. Per pirma sezona jis nieko nezino, net jeigu ir gyvena kacergoje ir pastoviai atkala trajektorijas. O isvaziavus i miesta paaiskeja kad 600cc per daug tris kartus![]()
)))))))))) cia yra yuzefo NAUJA nusviesejimo stadija!!!!!!
![]()
:mrgreen: :mrgreen:
![]()
![]()
nebuvo gonkese, NEMATE TRASOS, nepazista ir gyvenime nemate to bico, nemate jo motociklo, nemate nieko....
BET yvertinimas kaip ant delno!!! xujeju i placiu!!!
Pabandyk pagerint laiką nuo 1.26 iki 1.20 ir tada man paaiÅefk0nas wrote:Username wrote:Nu jo, "daro tikrai ne 1.15 ir net ne 1.25"....o 1.26. Tipo labai didelis skirtumas?![]()
Tai Aivaras juk sakė, kad iki tam tikros ribos (Kačergos atveju maždaug 1m20sek) viskas yra px: gali ir galinę padangą apsukinėt, dėt ant pakabos reguliavimo ir t.t. O vat kai pasieki tą ribą, tada staigiai viskas ima turėt achujieną reikÅefk0nas wrote:mindaugasa wrote:
dar kas idomu, kad jis padejes ant pakabos reguliavimo ir ilga laika be demferio vare ir aplamai mocas ne 2006-u.
maladiec!
Turiu tvirta nuomone kad baigi numarazmet sededamas prie savo klaviaturos.Username wrote: Kaip jaustis neturint savo nuomones, a? papasakok waijduli, kaip tas jausmas? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
as tau galiu uzhdeti pliusa kad juzefo minusas taip akiu nerezhtu!didzhej wrote:tam ir sukurtas dvasingumas, kad galima butu deti +/-
skaitau zmogena surinkusi -99 minusu, galima drasiai sodinti ant stulpo ir tikrai ne gedos ;)
+1 vaiduliui
-1 username aka. juzefijui
vistiek dabar mane uzsipuls minusininkas, tai as i sita tema negrisiu
hehe
:*

tay uzhdejau, tay su ta salyga tada alaus ash irgi ishgersiu!didzhej wrote:zhaltai uz tavo deta pliusa isgersiu alaus!
cheeeerz!
p.s. tu ka neskaitei, kad i tema negri_Z_t zadejau... taivo. nera ce mane.