Page 2 of 4
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 26 Jun 2012, 16:40
by storms
o kame tau parke su sealsais?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 26 Jun 2012, 16:41
by wundis
ne seals'u reikia o tu ziedu :/ bo plaka
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 26 Jun 2012, 16:58
by tomasn
nu taigi baikshopas atvezt gali gi nu. WP sakes, te nesiskirs nuo KTM niekuo
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 26 Jun 2012, 17:20
by wundis
uzsakyta !
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 26 Jun 2012, 17:24
by Dzuku_Briedzis
gal ziurek ir tecnikine bus praeita iki to laiko. Mastom, kad bisky ryt tavo murziu pakrapstysim
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 26 Jun 2012, 18:24
by wundis
koki murziu ka pakrapstyt!
ryt nepykit sake jau tures dalis rankoj. galima bus kooperuotis i garaza sakiu salniku, hub'u ir kitokiu šmubų keitimui!

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 27 Jun 2012, 10:44
by Dzuku_Briedzis
tai gal nesikam i sita kampeli, o tai tuoj pagal puslapiu skaiciu aplenks papus
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 10 Jul 2012, 23:52
by Woo
Tai kokie reikalai del m9? kas planuoja nusibausti?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 06:22
by tomasn
hahhah!!! gera ideja. isrinkt tris metu amebas, susimest nt startiniu, lecenziju ir priverst sudalyvaut

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 08:41
by storms
ha
jozhekas, arvis, ir mindaugasa
tobula
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 08:58
by ezhiukas
yra tik viena beda, duotu laiku as endurinsiu uz keliu tukstanciu km...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 09:04
by storms
nieko tokio. tavo vieta perleidziam babenckui
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 09:12
by Dzuku_Briedzis
skaitau, kad didelis pavojus sitos komandos tame, kad gali suveikt "naujoko" sekmes sindromas.
Atvazios, dos visiem parukyt
Be to, kaip suprantu, visi smaugs ant Arvio moco?
Ale is kitos puses, jei jau tokia komanda startuoja - duodu berga - negaila
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 10:11
by wundis
taigi vistiek kas nors išsuks suporto varžtus tavo bergui ! tad komandai teks eiti ratu. arba varyti su arkliais. gal kas žinot ar galima aplink kačerginę žirgų porą išsinuomot?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!
Posted: 11 Jul 2012, 10:27
by tckd
o gal galima mest issuki ir vaziot su dviraciais. moto pries dvirati!
