Page 2 of 31

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 Sep 2012, 12:47
by mindaugasa vol.2
Traxai, prašome išreikšti savo pilietine-technine pozicija: reikia ar nereikia?
Aciu

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 Sep 2012, 12:57
by ezhiukas
manau balsiu garazelio tiuningas nepakenktu ir siaip butu ka veikt rudens vakarais :)

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 Sep 2012, 13:02
by mindaugasa vol.2
mhm, nzn, krapstausi pakausi. nera laisvo laiko ir be butino butinumo niekas neprasides.
va ir klausiu: ar butina?

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 Sep 2012, 13:12
by tckd
imi gsa, dezes ir darom shootouta pabrades poligone nu. visako pradzia.

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 Sep 2012, 13:14
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:mhm, nzn, krapstausi pakausi. nera laisvo laiko ir be butino butinumo niekas neprasides.
va ir klausiu: ar butina?
Bene visi liumininių dėžių tvirtinimai eina su balkiu (kurių neina?). Tai matyt kad ir atsakiau

Re: BMW R1200GS

Posted: 18 Sep 2012, 13:41
by mindaugasa vol.2
ti ar tikrai su balkiu? esu mates kazkokiu samapalu, bet drisciau tvirtinti, kad ne visu
anyway, nuomones krypsta link butinumo
ble

Re: BMW R1200GS

Posted: 21 Sep 2012, 08:29
by mindaugasa vol.2
labay,
vakar uzsokau trumpam pas drauga i garaza. zinoma, anas vel uzsiiminejo niekais. ne, nestovejo su ploscium pries veidrodi, bet karpe popieriukus ir lipde ant motorcyklo faros.
tipo, oficiali, dokumentuota bmw procedura, pateikiant reikalingos formos sablona
tipo gerai nuvalius faros stikla matomos zymes popieriuko uzklijavimui.
ka as zinau, jei kiekvienas obuolys prades faras popiergaliais klijuoti, tai i europa nenueisim
Image

Re: BMW R1200GS

Posted: 21 Sep 2012, 08:33
by Username
Bandysi ikisti i tiuvlitiene?

Re: BMW R1200GS

Posted: 21 Sep 2012, 08:37
by mindaugasa vol.2
kol kas nereikia, bet bus idomu, kai reikes. fintas tai gamyklinis, nu? antra vertus, tuvlita gali pasakyti, kad truksta kokios nors raides ant faros ir pasiusti, px jiems kaip sviecia, nia?

Re: BMW R1200GS

Posted: 21 Sep 2012, 09:09
by Username
A. Nu jo. Turbut. Nezinau, neturiu patirties su tokiais dalykais :dontknow:

Re: BMW R1200GS

Posted: 21 Sep 2012, 10:54
by El Traxo
Dabar kai ėjau TA pirmu rozu, faros markiravimų nežiūrėjo. Tiesiai prie stendo. Liepė sukelt spindulį į padebesius ir tiek žinių. Tačiau kažkas skundėsi, kad pikti dėdės ir markiravimus tikrino ir visą kitą

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2012, 16:04
by mindaugasa vol.2
Labay,
idomu ar nustebinsiu ka nors zinia, kad oem bmw variklio alyvos kaniuke (4l) kainuoja 350 litu? Kokio pizoniskum ar durnumo reika buti, kad pirkt?

mobile mindaugasa

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2012, 16:07
by tomasn
ir tame kaniuke berods pusiaus sintetinis castrol 20w50

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2012, 17:32
by mindaugasa vol.2
tomasn wrote:ir tame kaniuke berods pusiaus sintetinis castrol 20w50
Uoj, ne ne, ten slapta bmw mikstura is slaptu mincheno kolbu ir menzureliu. Prailgina variklio tarnavima du kartu

mobile mindaugasa

Re: BMW R1200GS

Posted: 25 Sep 2012, 13:03
by storms
Kanpinis looks like OEM vintylis jau bikesope. Pasijamk