Page 2 of 4
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 26 Jan 2013, 18:31
by Woo
niekad cia neuzsuku, bet dabar paskaiciau sita seniena. primine kai kadaise per trackdeisa pladas buvo atsivezes visiskai standartini gixeri 600 k6. tik nepamenu ar gearingas buvo standartinis. per trefke buvo stabilus laikas apie 1.15 - be shmolinsu, be powercomanderiu, be nauju padangu ir dar su suskiu.
o apskritai tai, kaip ir bet kokiam sporte, pasiekus sioki toki lygi be trenerio patobuleti nedaug sansu
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 26 Jan 2013, 22:30
by zil130
Čia tau p. Šeduikis išaiškino tiesą?
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 27 Jan 2013, 09:40
by mindaugasa vol.2
Pala, tai pladas ivaziavo ar woo?
mobile mindaugasa
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 27 Jan 2013, 10:49
by tckd
As tai supratau, kad treneris. Pladas sedejo antru numeriu.
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 27 Jan 2013, 17:01
by mindaugasa vol.2
Tai dabar klausimas: kas ivaziavo 115, woo, treneris ar pladas?
mobile mindaugasa
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 27 Jan 2013, 20:12
by Woo
tai aisku kad woo ivaziavo 1.15, kas kam neaisku?
o jei rimtai, tai 1.15 ivaziavo seduikis, o woo tuo metu tiesiog treniravo plada
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 27 Jan 2013, 20:30
by Yvl
O kam priklauso Husaberg? Ir ar verta pistis?
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 27 Jan 2013, 20:35
by Woo
ne priklauso
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 16:56
by mindaugasa vol.2
labadiena,
noreciau pasakyti del vieno kontraversisko video, kuris yra gerojo useranameso gerajame ftp. tai yra motovoodo dark art of prefomance or smth.
kas ziurejo?
bicai gincija visus twist the wrist postulatus
kai saka, klibina matalinimo pagrindus is pagrindu.
paziurime ir parasome ar sutinkame?
pvz. kaip su atlekimu iki apexo su uzdarytu gazu? storms?
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 17:01
by Username
o kokius teiginius buvo bandoma paneigti? kai saka apie ka kalbam
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 17:10
by mindaugasa vol.2
nu ten padare mythbusterius
kad pvz. mitas yra stabdyti prima truputi, o paskum stipriai
pasirodo, reikia pisti per stabdzius is karto ir iki galo
ir t.t.
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 17:16
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:nu ten padare mythbusterius
kad pvz. mitas yra stabdyti prima truputi, o paskum stipriai
pasirodo, reikia pisti per stabdzius is karto ir iki galo
ir t.t.
o Tu kitaip darai?

Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 17:18
by mindaugasa vol.2
nu viena karta padariau stoppie viduryje trasos
tai dabar stengiuosi taip daugiau nedaryti. kai priekis apsikrauna, tuomet jau minu iki galo.
o kaip tu darai?
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 17:22
by storms
reiks paveizet. gal net šiandien. jarka, jamk vinčenco ir atlėk.
aš tai stabdau taip: stabdau, tada pamatau, kad perstabdžiau, tada dagazuoju. na o tada jau ir posukio išvažiavimas
Re: kaip ivaziuoti 1.10?
Posted: 22 Feb 2013, 17:32
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:nu viena karta padariau stoppie viduryje trasos
tai dabar stengiuosi taip daugiau nedaryti. kai priekis apsikrauna, tuomet jau minu iki galo.
o kaip tu darai?
Na nezinau kokius reik tureti stabdzius kad tiesiojoje juos uzspaudus pareitu stopis...? Motogp brembai kaip pas gibernau? Aisku viskas priklauso nuo situacijos, kur kaip ir kada, bet jeigu paimti koki paprasta gatvini baika tai imi ir stabdai iskarto ir tiek ziniu....o poto jau reik jausti sikna, kada galinis ratas bando pakilti ir balansuoti ant ribos.