Page 2 of 8

Re: Dakar 2013

Posted: 05 Jan 2013, 09:13
by Dzuku_Briedzis
2013/Sausis/05

Sveiki,

laikas laikas laikas, toks brangus dalykas Dakare. Vakar jau velai vakare sekmingai praejau administracine ir technine komisijas ir pastaciau zirga i uzdara parka.

Buvo keletas smulkmenu, kurias reikejo pasalinti, bet galiausiai viskas pavyko. Iskart nuvaziavus nuo pakylos, (podiumo) sustojau praleisti zmones ir kiek apstulbau ..hello my friend.. ir pamaciau tiesiama ranka pasisveikinti. Katarietis Nasseras al Attiyahas. Tai ir suprask ar apsipazino ar taip padekojo, kad ji praleidau, o gal girdejo, kad is Lietuvos, kiek zinau Antanas J. geras pazystamas. Siaip pastebejau, kad taip vadinamos zvaigzdes bent jau istvermes sporte labai paprasti ir malonus zmones.

Su Franco Picco vakar diskutavom kokia strategija pasirinkti trims pirmiems greicio ruozams. Pats pirmas labai trumpas, tik 15 km, faktiskai enduro crosso du ratai. Labai nesinori nusiristi i gala ir dar labiau nesinori pridaryti lemtingu klaidu realiai neapsilus. 12km gali buti ir labai klastingi ir sudetingi vaziavimui bei navigacijai. Na su pirmu ruozu tikiuosi susitvarkysiu, kaip Franco sako veliau visada savo suspesi atsigriebti.

Antras ir trecias ruozai nera super ilgi, apie 240 km, bet yra vienas faktorius, nebus kuro papildymo per visa greicio ruoza. Tai irgi butu nieko tokio, bet vienas niuansas, greicio ruozu, kurio ilgis kaip nuo Klaipedos iki Elektrenu reikes vaziuoti kaip Nidos kopomis ir kuro sanaudos tikrai yra nemazos. Apie pasiklydima negali buti ir kalbos, taip kad streso bus pakankamai.

Kalbejau su Antanu Jukneviciumi, kuris vadovauja dideliam lietuviu ir uzbeku buriui is Astana komandos. Antanas jau man yra pagelbejes anksciau, si karta sake, kad supazindins su komandos lydinciuoju sunkvezimio ekipazu ir jei ka, tai jie sustos. Skamba kaip is pasakos palyginus su praejusiais metais :) Panasus bus ir trecias greicio ruozas.Siemet labai daug motociklininku, bet organizatoriai manau jauciasi atsipute, nes pirmos trys dienos atsijos labai daug ka. Svarbiausia man asmeniskai atsilaikyti tris dienas, po to dar tris ir dar ir dar ir dar o cia ziurek ir finisas :)
Gaila, bet ateityje neturesiu tokiu galimybiu, kad Jums rasyti laiskus, bet pasistengsiu informuoti kitais budais, sms ir panasiai, na o jei nieko neissiusiu, tai zinokite, kad tikrai negalejau.
Iki

Gintas smelis

Re: Dakar 2013

Posted: 05 Jan 2013, 09:52
by mindaugasa vol.2
Laikom pirstus sukryziave.

mobile mindaugasa

Re: Dakar 2013

Posted: 05 Jan 2013, 17:42
by cosmoz
kojas irgi

Re: Dakar 2013

Posted: 05 Jan 2013, 17:59
by Motowowere
Laukiam :eb:

Re: Dakar 2013

Posted: 05 Jan 2013, 21:20
by tomasn
kas gi cia per issisokelis Cabrera su kevesekl sios dienos SS ketvirtoje vietoje? tdgcks - pasiaiskink!

Re: Dakar 2013

Posted: 05 Jan 2013, 22:02
by tckd
heh koks tai vietinis pankas kadangi 10 minuciu greicio ruozas tai atlaike :pagausiu:

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 07:07
by Dzuku_Briedzis
2013/sausis/05

Sveiki gyvi,

pirma diena įveikta sėkmingai, nors ne visiems. Sunku patikėti, bet vienas vaikinas sugebėjo vožtis asfalto tiesiojoje važiuojant į podiumą šimtų žmonių akivaizdoje. Kaip ten buvo, nemačiau, bet net dalių nesurinko. Nei juoktis, nei verkti, emocijos... Karštis sunkiai nupasakojamas. Ruožas nebuvo sudėtingas, bet pora kartų švystelėjo, tai važiavau atsargiai. Laikas skaičiuosis dauginant iš 5. Prašysiu, kad pakeistų karbiuratorių, nes varva, kai sustoju... Iki.

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 07:07
by Dzuku_Briedzis
2013/sausis/06

Labuks visiems as jau sedziu kresle gaivinuosi dykumos veju paskanintu dulkiu pudra :)..be nuotykiu Dakaras ne dakaras. Jau visai pries starta degalineje...pastebejau varvant tepala is variklio!!! Jausmu neaprasinesiu, siaip butu tas mechanikas bent jau mano amziaus, reiktu vyriskai pabendraut. Vaizdu vel visokiu: degantis motociklas, nuleke nuo astrios kopos dalyviai. Kai pasibaige priekiniuose bakuose kuras, prasidejo pakatuskes, o letai vaziuot per kopas negerai tad daviau viena numeri per vaira kartu su mocu:) ruozas puikus, buvo daug nuostabiu momentu vaziuojan kopomis, kad ne taslitras tepalo prie krutines, visai but gerai..iki.

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 10:29
by El Traxo
mldc. Bet tai lenGtyninkai gausiai sėkmės dievui atnašauja. Kaip kitaip paaiškinti, kad kritiniai gliukai pastebimi ir susitvarkomi laiku

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 10:36
by Dzuku_Briedzis
nu bet italu mechanikai irgi linksmi. Antrus metus varniuku pripisa. Paskutinis navarotas - radiatoriaus slangute uzlausta ir besisunkiantis tepalas per genero alsuokli "as default" :)

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 10:46
by tckd
alsuoklius is galvos zinau. bet kas yr genero alsuoklis? :-k

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 10:53
by Dzuku_Briedzis
blet.. RIEBOKSLIS.. or durna galva

reikejo is karto sakyt "per salnyka", o tai su kalbajobu vertimais painuva

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 11:01
by Yvl
-Benai, kaip stogas?
-Ai, kaip visada...
B.Vanagas wrote:Reziumuojant. Be apgadinto kėbulo ir prakirsto radiatoriaus , kurį reikėjo klijuoti bent 3 kartus, supilto apie 40 litrų (jei ne daugiau) vandens, pamesto stogo (kuris nuskrido su visom gps antenomis), virš 200 km pravažiavus be priekinio stiklo, ir galiausiai dėl viso šito proceso pasibaigusio kuro, likus 12 km iki finišo, mes labai džiaugiamės būdami stovykloje.

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 11:33
by El Traxo
II etapui Gintas kiek pažemino jamanos pakabą. Sako, ne taip mėto per kopas:

Image

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 11:35
by Dzuku_Briedzis
Tai pagal auksti jau ir vovere galetu leGt :)