Page 2 of 2

Re: ISDE

Posted: 29 Aug 2013, 11:18
by El Traxo
Bet tai lenkai važiuoja, estai važiuoja, čekų visa arava bus, vengrai kažkokie, estai jau užsikabino. Latvių nėr, lietuvių nėr.
Kada Vytis MC važiuos? :kasakei:

Re: ISDE

Posted: 29 Aug 2013, 11:35
by tckd
hhaha kanpeliuo feivorit ECUADOR

Bike
HUSABERG 250/4
HUSABERG 250/4
HUSABERG 250/4
HUSABERG 350/4
HUSABERG 300/2

Re: ISDE

Posted: 29 Aug 2013, 12:33
by El Traxo
Kamikadzių team'as irgi ant bergų:
1 449 TANI MASUMI JAPAN C1 5D JAPAN HUSABERG 250/4
2 549 YAMASAKI TOSHIYUKI JAPAN C2 5D JAPAN HUSABERG 250/2
3 649 AKASHI TORU JAPAN C2 5D JAPAN HUSABERG 250/2

:banzai:

Re: ISDE

Posted: 24 Sep 2013, 22:43
by El Traxo
KarOmenė jau išrikiuota

Image

Re: ISDE

Posted: 24 Sep 2013, 22:47
by tckd
Gerai ktmui isde, pist sale'iukas an kokiu 50 baiku :)

Re: ISDE

Posted: 25 Sep 2013, 20:42
by El Traxo
Kokia karOmenė be ekipirOtės? 1800vnt. Metzelerių in da pleis

Image

Re: ISDE

Posted: 25 Sep 2013, 21:32
by Zuzas
Geras kvapas viduj nuo šitiek gumos

Re: ISDE

Posted: 07 Oct 2013, 20:32
by El Traxo
Taigi, nugriaudėjo, nušurmuliavo. Mano favoritas berniukas iš apvaliosios stralijos M. Phillipsas varžybų nebaigė. Bet jis jaunas, kaip wundis ir jam viskas dar prieš akis.
Estonai pikti tokie, Leok Aigar overalle užėmė 24 vietą.
Kiečiasios mergos švedskoj ir Autralijoj (Top 5 - 3 ausės ir 2 žuvėdės) :pizdujmikliainamo:

Rezultatai
Komandiniai:
1. France
2. USA
3. Italy
4. Australia
5. Spain

Overall
Rnk Country Rider Start Numer Bike Class Total Rider Sts
1 FRANCE MEO Antoine 13 KTM300/2T E3 04:16:10:62
2 AUSTRALIA MILNER Daniel 25 YAMAHA450/4T E2 04:18:04:28
3 FRANCE RENET Pierre Alexandre 10 HUSABERG 450/4T E2 04:18:48:60
4 FRANCE AUBERT Johnny 12 KTM450/4T E2 04:19:07:43
5 SPAIN CERVANTES Ivan 62 KTM 350/4T E2 04:21:05:95
6 UNITED STATES ROBERT Taylor 45 KAWASAKI450/4T E2 04:21:11:37
7 AUSTRALIA STRANG Joshua 24 SUZUKI450/4T E2 04:22:10:94
8 UNITED STATES MULLINS Charlie 43 KTM450/4T E2 04:22:24:38
9 SPAIN GUERREROCristobal 61 KTM250/4T E1 04:24:18:90
10 UNITED STATES CASELLI Kurt 41 KTM350/4T E2 04:25:13:84

Pagal klases:
E1
1 SPAIN GUERRERO Cristobal 61 KTM250/4T E1 04:24:18:90
2 FRANCE JOLYJeremy 11 HM HONDA250/4T E1 04:25:39:62
3 SPAIN SANTOLINOLorenzo 60 HUSQVARNA250/4T E1 04:25:56:74
4 ITALY OLDRATI Thomas 31 HUSABERG250/4T E1 04:26:14:25
5 UNITED STATES OSBORNE Zach 44 HONDA 250/4T E1 04:28:53:68
6 ITALY ALBERGONI Simone 30 HM HONDA250/4T E1 04:30:19:47
7 UNITED STATES DUVALL Thaddeus 42 HONDA250/4T E1 04:30:20:80
8 ESTONIA UUSNA Rannar 161 HUSABERG 250/4T E1 04:34:50:21
9 AUSTRALIA KEARNEY Glenn 22 HUSQVARNA 250/4T E1 04:35:37:63
10 AUSTRIA STAUFER Michael 121 KTM250/4T E1 04:36:30:99

E2
1 AUSTRALIA MILNER Daniel 25 YAMAHA450/4T E2 04:18:04:28
2 FRANCE RENET Pierre Alexandre 10 HUSABERG450/4T E2 04:18:48:60
3 FRANCE AUBERT Johnny 12 KTM450/4T E2 04:19:07:43
4 SPAIN CERVANTES Ivan 62 KTM350/4T E2 04:21:05:95
5 UNITED STATES ROBERT Taylor 45 KAWASAKI450/4T E2 04:21:11:37
6 AUSTRALIA STRANG Joshua 24 SUZUKI450/4T E2 04:22:10:94
7 UNITED STATES MULLINS Charlie 43 KTM450/4T E2 04:22:24:38
8 UNITED STATES CASELLI Kurt 41 KTM350/4T E2 04:25:13:84
9 ITALY SALVINI Alex 32 HM HONDA450/4T E2 04:25:51:68
10 ITALY BALLETTI Oscar 35 KTM 350/4T E2 04:26:38:66

E3
1 FRANCE MEO Antoine 13 KTM 300/2T E3 04:16:10:62
2 UNITED STATES BROWN Michael 40 KTM500/4T E3 04:29:04:11
3 AUSTRALIA HOLLIS Christopher 21 KTM500/4T E3 04:29:26:56
4 ITALY MONNI Manuel 33 KTM 300/2T E3 04:30:04:07
5 ITALY PHILIPPAERTS Deny 34 BETA300/2T E3 04:31:03:43
6 ESTONIA LEOK Aigar 164 TM 300/2T E3 04:31:24:33
7 FRANCE PLANET Fabien 15 SHERCO 300/2T E3 04:31:28:81
8 SPAIN MENA Oriol 65 HUSABERG 500/4T E3 04:32:22:05
9 FRANCE THAIN Rodrig 14 GAS GAS300/2T E3 04:39:36:13
10 SWEDEN SJOSTROMTommy 71 KTM 300/2T E3 04:40:55:38

kažkiek onboard
http://www.youtube.com/watch?v=Nmq9M3uVA_4" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: ISDE

Posted: 07 Oct 2013, 22:00
by zil130
O tai estai paryškinti? Čia kam to reikia? Kad jaustumėmes nepilnavertiški?

Re: ISDE

Posted: 07 Oct 2013, 22:42
by MSI
Gerai gavo i kaulus lolekas ir usna. Kai teko matyt kaip vaziuoja, tai nei pavydet nei nepilnavertiskai jaustis, nu tik seile nusivalyt i viskas:)

Re: ISDE

Posted: 07 Oct 2013, 22:58
by tckd
Meo tai belenkaip zverius, n metu dralina 4t, nambotinas pasitraumavo, paeme 300 strouka ir atpiso visus taip pat. :dontknow:

filipsiokas po junior karunos siemet WECe matyt jau pagalvojo, kad gali skrist :)

Estam gal Sardinijos dulkes buvo nekazka? Pelkiu mazoka :blackeye: