laba diena. išdumpinau dankratą ir ta proga įdedu porąv reviewsų:
Nr. 1 - briukxselllio autoworld
kaip galima suprasti iš pavadinimo, pagrindinė ekspozicijos dalis skirta automobiliams, apie kuriuos čia neišsiplėsime, nors yra viokių įdomybių.
motociklų nuolatinei ekspozicijai paskirtas kampukas antresolėse ir jame eksponuojami vienas į kitą panašesni belgų motopasiekimai
ir pasakojamos pasakos, kaip belgai vos ne viską išrado:
pvz. belgai išrado 4 cilindrų motociklus, t.y. britvas. 412 ccm, 3,5 hp, 70 km/h max. pagaminta Fabrikėje Nacionalinėje 1904 metais(fabrikė nacionalinė dar
išrado ir automatą nepadoriu pavadinimu - falas).
dar keletas amžiaus pradžios dviratukų. šiaip labai faina pastebėti subtilius konstrukcijos skirtumus - tai pas vieną kokia nors pakaba, pas kitą jau,
žiūrėk, greičių dėžė atsiradusi, pas trečią dar kažkas - ir kažkaip pagalvoji, kad kay buvo laikas, kai visi dirvonai nearti ir nėra patikrintų techninių
sprendimų ir niekas nežinojo, kad geriausias rėmas - aliumininis twinspar'as, o teleskopinė šakė, nors ir turi trūkumų, bet visi raideriai ant jos užaugo,
ir neverta čia nieko eksperimentuot, nes ir taip per brangiai kainuoja.
va čia pvz. sportinis motociklas iš to paties nacionalinio fabriko:
atkreiptinas dėmesys į tai, kad sportiinkai anuomet privalėjo pasižymėti mikliais pirštais, nes ant kiekvienos rankos - po kušį svirtelių-rankenėlių
+ dar "suicide" bėgių ryčiagas.
belgiška liulka
keletas vėlesnių eksponatų ir ekspozicija kaip ir pasibaigia. matomai, belgiškas motopromas kažkuriuo metu po karo užsilenkė ir nebėr, ką rodyt.
netoliese buvo eksponuojamas pirmininko vaškinis muliažas ir jo formulė-estonkė
beigitaipogi, specialus aparatas kelionei su draugu į magadaną
keistas geltonas motokatafalkas
ir pabaigai - jei kas dar nežino, va taip atrodo nortonas featherbedas. kaipgi be jo.