Page 2 of 3

Re: Moto muziejai

Posted: 16 May 2013, 08:00
by tckd
Cia koks slaptas muziejus ar tik tyzeris :popcorn:

Re: Moto muziejai

Posted: 16 May 2013, 10:21
by El Traxo
Kol fotkės neiškratytos - teaser'is (liet. - erzintojas, kirkintojas)

Re: Moto muziejai

Posted: 19 Jul 2013, 12:08
by RobertasRR
LONDON MOTORCYCLE MUSEUM
http://www.london-motorcycle-museum.org/welcome.html" onclick="window.open(this.href);return false;

keletas nuotraukų

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Jul 2013, 13:15
by El Traxo
RRRui šiek tiek pipirų. Žmogus tikriausiai neblogas (geras - tik Zilas), bet kapsukietiška prigimtis prasimuša - kelios plikos fotkės, nepalydėtos asmeniniais išgyvenimais ar komentarais, bei linkas į oficialią svetainę? cmon, ai nou, ju ken beter.

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Jul 2013, 13:59
by wundis
akivaizdu kad ne cia mokesi reviusus rasyt :/

net jauciasi ukanotu salu ruskanumas ir saltis

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Jul 2013, 14:55
by RobertasRR
Šiame muziejuje lankiausi prieš kelis metus.

istorija:
ten norėjosi su savo senuku suzuki apsilankyt, kadangi jis už jūrų marių teko viešasis transportas...
Išlipus autobusų stotelėje, muziejų sunkiai sekėsi rasti, ėjau ratais aplinkui (2 tikrai :D) plakatų nebuvo :-k , galvojau ne taip adresą užsirašiau :greblys:... žinoma viduje Angliški motociklai, daugiausia Triumph, yra motociklai kuriais siekta greičio rekordų, senos smaugikų aprangos, šalmai, nuotraukos (viduje fotografuoti sunku, todėl nuotraukų kokybe ne kažką)
Image
Image
Image
police moto su telefonu ale laidiniu
Image
geriausia vėliava gonkių :D
Image

tik įėjus yra svečių lenta, galima ar lipduką ar vizitinę pakabint http://www.motofrakcija.lt" onclick="window.open(this.href);return false;, yra 3 salės. (+ viena namų apyvartos antikvarai)
bilietas ~10svaru. Taikiau dieną, kai vyko Triumph diena, buvo ir gyvo garso koncertas + barbekiu + bandelė + skardinė gėrimo įskaičiuota į bilietą (juk suvalkietis).

nemažai dalyvių su išskirtiniais moto
Image
Image
Image
vienas dalyvis buvo ir
Image
grojusios grupės transportas, įdomiai atrodė kaip jie savo instrumentus dėjosi į juos
Image
buvo begalė senų moto žurnalų juos galima įsigyt.

daugiau nuotraukų
http://www.marijampolemoto.lt/forumas/v ... 154&t=1207" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Jul 2013, 16:52
by Username
Geru dizaino ideju buvo prigalvoje kurejai. Tas 114 neblogai turetu gyvai atrodyti. Su tokiu pats tas prie hanerio :)

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Jul 2013, 17:54
by mindaugasa vol.2
o kaip cerekvesto kasucha atsirado 4 nuotraukoje?

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Aug 2013, 14:48
by M`BaubZ
laba diena. išdumpinau dankratą ir ta proga įdedu porąv reviewsų:

Nr. 1 - briukxselllio autoworld
1.jpg
kaip galima suprasti iš pavadinimo, pagrindinė ekspozicijos dalis skirta automobiliams, apie kuriuos čia neišsiplėsime, nors yra viokių įdomybių.
motociklų nuolatinei ekspozicijai paskirtas kampukas antresolėse ir jame eksponuojami vienas į kitą panašesni belgų motopasiekimai
ir pasakojamos pasakos, kaip belgai vos ne viską išrado:
2.jpg
3.jpg
pvz. belgai išrado 4 cilindrų motociklus, t.y. britvas. 412 ccm, 3,5 hp, 70 km/h max. pagaminta Fabrikėje Nacionalinėje 1904 metais(fabrikė nacionalinė dar
išrado ir automatą nepadoriu pavadinimu - falas).
4.jpg
dar keletas amžiaus pradžios dviratukų. šiaip labai faina pastebėti subtilius konstrukcijos skirtumus - tai pas vieną kokia nors pakaba, pas kitą jau,
žiūrėk, greičių dėžė atsiradusi, pas trečią dar kažkas - ir kažkaip pagalvoji, kad kay buvo laikas, kai visi dirvonai nearti ir nėra patikrintų techninių
sprendimų ir niekas nežinojo, kad geriausias rėmas - aliumininis twinspar'as, o teleskopinė šakė, nors ir turi trūkumų, bet visi raideriai ant jos užaugo,
ir neverta čia nieko eksperimentuot, nes ir taip per brangiai kainuoja.
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
va čia pvz. sportinis motociklas iš to paties nacionalinio fabriko:
9.jpg
atkreiptinas dėmesys į tai, kad sportiinkai anuomet privalėjo pasižymėti mikliais pirštais, nes ant kiekvienos rankos - po kušį svirtelių-rankenėlių
+ dar "suicide" bėgių ryčiagas.
10.jpg
belgiška liulka
11.jpg
keletas vėlesnių eksponatų ir ekspozicija kaip ir pasibaigia. matomai, belgiškas motopromas kažkuriuo metu po karo užsilenkė ir nebėr, ką rodyt.
12.jpg
13.jpg
netoliese buvo eksponuojamas pirmininko vaškinis muliažas ir jo formulė-estonkė
14.jpg
15.jpg
beigitaipogi, specialus aparatas kelionei su draugu į magadaną
15.5.jpg
keistas geltonas motokatafalkas
16.jpg
ir pabaigai - jei kas dar nežino, va taip atrodo nortonas featherbedas. kaipgi be jo.
17.jpg

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Aug 2013, 15:16
by M`BaubZ
reviewsas Nr. 1a - tuo metu autoworlde laikinai demonctruota suzuki (gaidžių) kolekcije.
s1.jpg
va taip atrodė pirmasisi suzukis. gaidžių gaidys, net į motociklą nepanašus.
s2.jpg
s2.jpg (43.18 KiB) Viewed 6112 times
toliau - koks gi suzukis be utilitariškų komuterių-mopedų?
s3.jpg
ižas ir jawa
s6.jpg
s5.jpg
čia toks įdomus smarkiai apskardintas skardinis monokokas
s15.jpg
matakruoss virams.
s7.jpg
matokruoss voveriui
s4.jpg
vienas įdomesnių suskių - 1973 re5 su NSU wanker.. atsiprašau, wankeliu. gyvai labai keista tokia kuwalda.
s8.jpg
s10.jpg
variklyje ten nesuprasi kas
s9.jpg
he, akronimai! japonų motomarketingo sunkioji artilerija
s11.jpg
toliau - kokia gi jums suzuki ekspozicija be pirmosios dailiosios katanos. dabar tokių nebegamina...
s12.jpg
pabaigai - kažkokis 2 stroke 4 smoke gp aparatas
s13.jpg
atkr. dėm. į aušinamą galinių stabdžių diską. matyt, raideris bailys
s14.jpg
s14.jpg (58.98 KiB) Viewed 6112 times

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Aug 2013, 15:19
by M`BaubZ
a, vos nepamiršau! belgai gi dar išrado postakopakliptinius enduro irgi:
18.jpg
19.jpg

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Aug 2013, 15:34
by wundis
prasau ideti bigo nuotrauka >:/

Re: Moto muziejai

Posted: 23 Aug 2013, 15:37
by Username
idedam

Re: Moto muziejai

Posted: 09 Sep 2015, 09:01
by tckd
cia vienas rokeris buvo pas jawas nuvaziaves

Re: Moto muziejai

Posted: 24 Jun 2017, 11:35
by El Traxo
Su salyga, kad apsistojau netoliese, pakartotinai (pirmas pries 4 metus) aplankytas motocamp/museumas Jawu ir CZ gerbejams. Yra ir deja vu eksponatu, ir tokiu, kur iki musu neatkeliaudavo. Nuo prieskariniu iki paskutiniu. Muziejus ant bike routo, labai daug keliautoju ir savaitgaliniu raideriu.

Pagrindine sale. Joje ir kavine. Salia galima prisesti pavalgyti ir isgerti, bei mocus paciupyt.

Image

Slapia pacano svajone:
Image

Cia irgi Jawa:
Image

Bilietukas apie 3.5€ vietine valiuta. Po neilgu derybu sutarem, kad trims uz 11.5€ bus po bilieta, lekste tirsto buljono ir bokala Pilsner.
Negali neapsilankyt :)

http://www.travelguide.cz/en/tourism/mu ... m-in-lesna" onclick="window.open(this.href);return false;