Page 2 of 5

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 17 Dec 2012, 22:54
by jara
na, deja, kai grizau is darbo jau ratlankio su padanga nebuvo.
apklausiau visu aplinkiniu bomzu, niekas nieko nezino, nieko nemate :-k

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 17 Dec 2012, 23:02
by mindaugasa vol.2
jara wrote:na, deja, kai grizau is darbo jau ratlankio su padanga nebuvo.
apklausiau visu aplinkiniu bomzu, niekas nieko nezino, nieko nemate :-k
Tai sutariau, kad vyrai laikytu liezuvi uz dantu.

mobile mindaugasa

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 17 Dec 2012, 23:41
by zil130
tai va morka, už "aciookaz!" gali į galvą gaut o ne ratlankį...

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 07:04
by tomasn
soriookaz :oops:

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 07:04
by tomasn
tai gausiu bled ratlanki peledu proga ar ne nx?? :chain:

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 08:58
by storms
gausi
pabandysiu sian i kuzava isimest

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 09:26
by tckd
pora nenaudojamu sianakt buvo, bet aisku pramiegojai

Image

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 11:28
by Username
zaide gonscikus?

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 12:05
by Yvl
fast & furious

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 13:24
by wundis
ooo kaledinis yvl'as

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 22:19
by tomasn
rispiektas stormsui :cheers: ratlankis jau garaze

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 22:24
by storms
kablenuoviliausjaunulupai?

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 18 Dec 2012, 22:40
by mindaugasa vol.2
Tai jau galima nest padangas montuot? Seimininkas, daugiau 10 litasu nemokesiu paliubomu. Suchujarinsi man ratlankius, pirksi naujus!

mobile mindaugasa

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 19 Dec 2012, 05:48
by tomasn
vilius ir tai per gerai per sniegus lipa. grazinam i konkuravima del vietos ble :lietuviskaspavydas: :kurblebuvai:

Re: paieskomas sulankstytas, nenaudojamas skardinis ratlanki

Posted: 19 Dec 2012, 09:10
by tckd
perkant stormso viliuka ratlankis nemokamai? :najebali: :snorting: :fc: