Page 2 of 3
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 04 Jan 2013, 11:39
by tckd
Martynas wrote:Pas mane trys harliai netelpa garaze, gal reik? pigiai..

visi trys uz 5k? nu pox galim paimt.
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 04 Jan 2013, 13:55
by Aidosas
Kazkaip nukrypot nuo temos, nes ne garaza parduodu

Ir ne esme kiek telpa ir kaip sutalpinti..
Cia gi tipo "zmona liepe parduoti"... ar pats noriu parduoti dar nezinau. Jei atsiras pirkejas, tai ir kalbesimes - i kiek siferio lapu galima keisti...
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 04 Jan 2013, 13:58
by Yvl
Aidosas wrote:Cia gi tipo "zmona liepe parduoti"
tai paaiskina kainos dydi
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 04 Jan 2013, 14:47
by zil130
kokio da šiferio, čia tiek kiek turiu galima variu garažą perdengt.
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 16:54
by Aidosas
Savaitgali buvo laisvo laiko, tai nauju crazy ideju prigalvojau.. reikia pinigu

Iki antradienio vakaro kaina 5500 Lt. Veliau dar ka sugalvosiu..
Aidas
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 17:10
by tomasn
nu tai jo, po antradienio bus 5000 lt

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 18:48
by tckd
Nuble kuris jamat?

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 19:40
by M`BaubZ
briedys čia kažkada minėjo, kad va jei papigintų iki tiek ar tiek, tai jimtų, bet dabar matyt sėdo ant izmienos ir tyli.
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 20:13
by Dzuku_Briedzis
tai perkalbejot gi garaze.
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 20:50
by wundis
o briedis isvis kada nors vadeliojo ne sudams skirta motocikla? briedi?
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 21:31
by Dzuku_Briedzis
Jei Afrika laikyt shudams skirtu mocu - tada nesu nieko kito vadeliojes, tik shudabrydzius.
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 21 Jan 2013, 22:26
by zil130
Aš tai lieku prie savo "iki 5kLTL gal svarstyčiau"

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 22 Jan 2013, 15:22
by tckd
praktiskai nieko daryt nereik, pobaisi gala/sedyne patvarkyt ir ledss

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 22 Jan 2013, 15:26
by Dzuku_Briedzis
O imetus siek tiek daugiau litu:

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 22 Jan 2013, 15:35
by tomasn
nzn. megciau, kad butu du kausai