Page 2 of 3

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 04 Jan 2013, 11:39
by tckd
Martynas wrote:Pas mane trys harliai netelpa garaze, gal reik? pigiai.. :popadu:
visi trys uz 5k? nu pox galim paimt.

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 04 Jan 2013, 13:55
by Aidosas
Kazkaip nukrypot nuo temos, nes ne garaza parduodu :) Ir ne esme kiek telpa ir kaip sutalpinti..
Cia gi tipo "zmona liepe parduoti"... ar pats noriu parduoti dar nezinau. Jei atsiras pirkejas, tai ir kalbesimes - i kiek siferio lapu galima keisti...

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 04 Jan 2013, 13:58
by Yvl
Aidosas wrote:Cia gi tipo "zmona liepe parduoti"
tai paaiskina kainos dydi

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 04 Jan 2013, 14:47
by zil130
kokio da šiferio, čia tiek kiek turiu galima variu garažą perdengt.

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 16:54
by Aidosas
Savaitgali buvo laisvo laiko, tai nauju crazy ideju prigalvojau.. reikia pinigu :)
Iki antradienio vakaro kaina 5500 Lt. Veliau dar ka sugalvosiu..

Aidas

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 17:10
by tomasn
nu tai jo, po antradienio bus 5000 lt :blackeye:

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 18:48
by tckd
Nuble kuris jamat? :grauziu:

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 19:40
by M`BaubZ
briedys čia kažkada minėjo, kad va jei papigintų iki tiek ar tiek, tai jimtų, bet dabar matyt sėdo ant izmienos ir tyli.

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 20:13
by Dzuku_Briedzis
tai perkalbejot gi garaze.

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 20:50
by wundis
o briedis isvis kada nors vadeliojo ne sudams skirta motocikla? briedi?

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 21:31
by Dzuku_Briedzis
Jei Afrika laikyt shudams skirtu mocu - tada nesu nieko kito vadeliojes, tik shudabrydzius.

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 21 Jan 2013, 22:26
by zil130
Aš tai lieku prie savo "iki 5kLTL gal svarstyčiau" :ruko:

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 22 Jan 2013, 15:22
by tckd
praktiskai nieko daryt nereik, pobaisi gala/sedyne patvarkyt ir ledss

Image

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 22 Jan 2013, 15:26
by Dzuku_Briedzis
O imetus siek tiek daugiau litu:

Image

Image

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 22 Jan 2013, 15:35
by tomasn
nzn. megciau, kad butu du kausai