Re: night of jump
Posted: 24 Jan 2013, 17:31
ant vilno ziurejau is pirmos eilios nuo apaciu frestylemotocrosshov,anasva galiu pasakyti kad nilabai kas matesi,bo tramblynai uzstodavo vaizdu,ir teko ziureti i virsu. 
Motowowere wrote:ant vilno ziurejau is pirmos eilios nuo apaciu frestylemotocrosshov,anasva galiu pasakyti kad nilabai kas matesi,bo tramblynai uzstodavo vaizdu,ir teko ziureti i virsu.