Page 2 of 7
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 16:12
by jara
storms dar nedavaziaves varys ant kalieniaus

Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 16:21
by storms
taip. kalienka jau paruosta, svarbiausia kad alkune ir petuku pirmam posuky nepavaryt
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 16:56
by mindaugasa vol.2
tai dek slaideri ant alkunes, kaip markezas deda.
zinai markeza?
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 16:59
by storms
kaip špysas
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 17:03
by mindaugasa vol.2
nu jo.
tai va,
bus daug kawasakiu ir viena honda. ir dar vienas bmw.
davai perdazom honda zaliai ir bus visiems ramu?
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 17:04
by storms
primenu, kad hondos ne dažomos, o laminuojamos plėvele
u r 3 2 try
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 17:13
by mindaugasa vol.2
cia kad kitais metais nulupes plevele parduotum kaip "negriuves-sekmadieniais-i-baznycia"?
Re: Matalinam 2013
Posted: 04 Feb 2013, 17:22
by storms
taxi style
tfu
Taksistų stiliumi
Re: Matalinam 2013
Posted: 20 Feb 2013, 16:01
by mindaugasa vol.2
palaikau tema: kita savaite dar bus minusne temperatura, bet cia viskas labai laikina
apmaudziausia, kad varganais 400km pieciau, kokioje nors warsawoje- matalinama (na buvo, pries pori savaiteliu, gal daba biski apsnigo ir ten?)
siulau palaikyti visuotinio klimato atsilimo ideja
tegu italjaskos ir pan. verkia
Re: Matalinam 2013
Posted: 20 Feb 2013, 16:16
by jara
Pavasaris jau ant nosies.
Tuoj tuoj jau smaugsim!
I sporto sale reikia eit

Re: Matalinam 2013
Posted: 20 Feb 2013, 16:26
by mindaugasa vol.2
jop, reikia igauti matalinimo kondicija (endurnistai, prasome nepraleisti progos patyleti. aciu)
savaitgali matalindamas pesciom aplink ezera, maciau dviracio ratų vėžes. renazai?
Re: Matalinam 2013
Posted: 24 Feb 2013, 20:10
by mindaugasa vol.2
Atnaujino androidine racechrono ir perziurejau trasu biblioteka. Tai nuostatbybe! Pvz estai rodo ar ne 7 trasa, lenkai gal 5, latviai 3. Zinoma ten yra ir kartodromai, ir mx trasos. Bet yra pvz estuose ir, kaip supratau, asfaltine, negirdeta. O latviu motosport kompleksas yra kas? Reikalingas isaiskinimas, kiek mums cia papyle poznanes, bikiernieku ir tartu alternatyvu?
mobile mindaugasa
Re: Matalinam 2013
Posted: 24 Feb 2013, 20:30
by jara
kruva nauju trasu!
Matalinsim!
Re: Matalinam 2013
Posted: 25 Feb 2013, 12:08
by storms
Pramušu pirmadieninės tylos ledus ir pasakau - TAIP. Matalinsim
Re: Matalinam 2013
Posted: 25 Feb 2013, 12:12
by Yvl
tai bukvaliai gi jau galima matalint
