Dar apie Haydena

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

imho gauna!

paziurek is kitos puses: kailiniai vs kazkokie spoileriai vyrui :?:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:pavarysiu juokingai.
nu dabar isivaizduok (3x tpfu) kada ana karta kai vozei kacergoj butum kanors pakeliui nuskynes.
- kaip jaustumeis?
- ar tu norejai specialiai nugriuti?
- ar GP raideriai nekontroliuoja situacijos siektiek labiau? t.y. jeigu nugriuvo, tai gal buvo del ko?
- neklausiu kaip zmona reagavo (suprask - valdzia). ok, tai ivyniosiu i vata: esu tikras, kad pakankamai gerai apmastei priezastis, pasekmes ir savo atsakomybes. ar tau dar reikia papildomos klizmos is kurtai bebutu ir ka ji keicia? :)

KAY KA? :)
nutaible. tai jei griuvo speceliai, isizeides, kad jam uzkisho tai kaip toki pavadinti? kastracija ir tiek. tegu uz trasos ribu ishsiaishkina! (hehehe, isivaizduoju). piktadarys! jam baudziamaja byla reikia uzvesti :evil:
o jei griuvo todel, kad per daug rizikavo, taip kaip tada toki pavadinti?
teisingai, neberendyla.

as griuvau del zioplumo. pedrosa nezioplas. :mrgreen:
Post Reply