Posted: 25 Oct 2006, 17:28
imho gauna!
paziurek is kitos puses: kailiniai vs kazkokie spoileriai vyrui :?:
paziurek is kitos puses: kailiniai vs kazkokie spoileriai vyrui :?:
nutaible. tai jei griuvo speceliai, isizeides, kad jam uzkisho tai kaip toki pavadinti? kastracija ir tiek. tegu uz trasos ribu ishsiaishkina! (hehehe, isivaizduoju). piktadarys! jam baudziamaja byla reikia uzvestiw919 wrote:pavarysiu juokingai.
nu dabar isivaizduok (3x tpfu) kada ana karta kai vozei kacergoj butum kanors pakeliui nuskynes.
- kaip jaustumeis?
- ar tu norejai specialiai nugriuti?
- ar GP raideriai nekontroliuoja situacijos siektiek labiau? t.y. jeigu nugriuvo, tai gal buvo del ko?
- neklausiu kaip zmona reagavo (suprask - valdzia). ok, tai ivyniosiu i vata: esu tikras, kad pakankamai gerai apmastei priezastis, pasekmes ir savo atsakomybes. ar tau dar reikia papildomos klizmos is kurtai bebutu ir ka ji keicia?
KAY KA?