Page 2 of 2

Posted: 25 Oct 2006, 17:28
by _hey
imho gauna!

paziurek is kitos puses: kailiniai vs kazkokie spoileriai vyrui :?:

Posted: 25 Oct 2006, 19:39
by mindaugasa
w919 wrote:pavarysiu juokingai.
nu dabar isivaizduok (3x tpfu) kada ana karta kai vozei kacergoj butum kanors pakeliui nuskynes.
- kaip jaustumeis?
- ar tu norejai specialiai nugriuti?
- ar GP raideriai nekontroliuoja situacijos siektiek labiau? t.y. jeigu nugriuvo, tai gal buvo del ko?
- neklausiu kaip zmona reagavo (suprask - valdzia). ok, tai ivyniosiu i vata: esu tikras, kad pakankamai gerai apmastei priezastis, pasekmes ir savo atsakomybes. ar tau dar reikia papildomos klizmos is kurtai bebutu ir ka ji keicia? :)

KAY KA? :)
nutaible. tai jei griuvo speceliai, isizeides, kad jam uzkisho tai kaip toki pavadinti? kastracija ir tiek. tegu uz trasos ribu ishsiaishkina! (hehehe, isivaizduoju). piktadarys! jam baudziamaja byla reikia uzvesti :evil:
o jei griuvo todel, kad per daug rizikavo, taip kaip tada toki pavadinti?
teisingai, neberendyla.

as griuvau del zioplumo. pedrosa nezioplas. :mrgreen: