Page 2 of 12

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 15:37
by Username
panasu kad taip :/

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 15:53
by mindaugasa vol.2
kiek asaruble
o jei saule sviestu, tai skaityk visi lektu, nia?
BB!
butu nepakrauti akumai, veluoja dalis atsiusti, nuluzo varztas etc
pulas - pirmas skambutis, kai saka

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 16:16
by sai
kaune zjbs oras :) be to, paklauskit jus eziuko, ko reikia matalinimui. ne varzto ir ne instagramo.

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 16:47
by Username
Jeigu rytoj saule ir plius 20 - lekiu iskarto!

:roll:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 17:45
by mindaugasa vol.2
aloha!
daba yr pats geriausias metu laikas: penktadienis po darbo
visi atpalaiduoja smegenus ir ziedinius raumenis
pys!

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 18:24
by Username
koks dar atpalaiduoja, darbai tik prasideda :grauziu:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 20:14
by Zuzas
Bet faina, aplankiau garaže žirgą, pasėdėjau pozoj, paklibinau vairą. Sankaba vietoj. Taiwanski pakojai netinka per 2mm :kaipnesinervot: sušalau. Prižadėjau kad iki kovo galo užvesiu. O jei bus sausa ir prasmaugsiu !

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 20:27
by alias
Zuzas wrote:Bet faina, aplankiau garaže žirgą, pasėdėjau pozoj, paklibinau vairą. Sankaba vietoj. Taiwanski pakojai netinka per 2mm :kaipnesinervot: sušalau. Prižadėjau kad iki kovo galo užvesiu. O jei bus sausa ir prasmaugsiu !
IKI KOVO GALO? ameba. minusas.

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 01 Mar 2013, 20:35
by Yvl
Smaugsim rytoj!

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 08:11
by Dzuku_Briedzis
Rasau smaugdamas. Ka jus?

:holdmybeer:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 09:21
by 2tone
kaune minusas. pisu minusą orui. perku padunges su šypais. nusibodo laukt.

ką wilnius? :troll:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 10:02
by Username
wilno v zhopie.

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 10:46
by Yvl
Ainam smaugt nu

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 10:57
by Motowowere
Tai jus smaugiat ar man reikes?Ble as jau i geleziaka akis praziurejau,ne vienas neprabirbino ar kitaip neprariedejo :kurblebuvai:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 12:03
by Yvl
smaugiam smaugiam. Visus su pavasariu!
Image