Page 2 of 13

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 25 Mar 2013, 13:15
by Yvl
postintojas kreivarankis gal?

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 25 Mar 2013, 13:16
by tckd
cia vaizdas kai jau desinys pakojis asfalta braukia :blackeye:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 25 Mar 2013, 13:17
by tomasn
Beje tapatalkas rodo normaliai


Tapatalk 2

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 25 Mar 2013, 13:25
by Dzuku_Briedzis
isjunk AutoRotate Samsunge.. bent jau matysi, kai fotkes kreivos :)

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 25 Mar 2013, 13:29
by tomasn
Privezk vakare samsunga - atjungsiu :)



Tapatalk 2

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 11 Apr 2013, 21:02
by El Traxo
+8C - negali neprasmaugt
Nuo asfalto nuvažiuot dar ankstoka - buvo juokingas, kai reikėjo apsisukti apledėjusioj provėžoj :bed:
Image

gariūndabė sparčiai tirpsta:
Image

autostrada ant kruizinio 120kmh - :ruko:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 11 Apr 2013, 21:07
by mindaugasa vol.2
Su salyga, kad velyva pavasari pakeis ankstyvas rudu, traxas su rezultatatu 170km, realiai pretenduoja i labiausio baikerio awordsa.

mobile mindaugasa

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 11 Apr 2013, 21:12
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:Su salyga, kad velyva pavasari pakeis ankstyvas rudu, traxas su rezultatatu 170km, realiai pretenduoja i labiausio baikerio awordsa.
taip, su 55km pretenduoju į balandžio mėn. awardsus :blackeye:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 15:03
by mindaugasa vol.2
Uzlipau traxui ant kulnu. Draugas dave pavaziuoti, su salyga, kad neispurvinsiu.
Tai juokingas cyclespirit kombinzonas su ikltu ant termoapatiniu jau buvo per karsta. Dar sunervino nolano vizorius: rasjoa, rupuze, kaip paprasytas. Raik pinlocko.

mobile mindaugasa

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 21:51
by tckd
Sudaruau konkurencija su 99 km, biski vejas, biski rankenas pasisildziau, bet visks uore, sutikau kokiu 10 vnt. matarciklinku.

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 21:52
by Yvl
Tai jau ir sugedusių yr...

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 21:54
by M`BaubZ
hm ir tučka ten buvo? o mus su aliajsu sutikai?

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 22:01
by tckd
Kadangi jus nesutikot manes, isein kad as jusu irgi :ruko:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 22:17
by alias
sudarau konkurenciją su virš 200. po ratuko su baubu grįžau namo, bet supratau, kad tai amebiška, todėl rajdinau iki sutemų. :chain: :chain: :chain:

edit: o dabar esu leisgyvis ir pisu alų ibo, pasirodo, tai pusė bybio ma(n)kštelė. jau buvau pamiršęs ehehe :ruko:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 13 Apr 2013, 23:46
by wundis
sudarau konkurencija su 300 metru pozeminiam garaze :pazors: