Page 2 of 13
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 25 Mar 2013, 13:15
by Yvl
postintojas kreivarankis gal?
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 25 Mar 2013, 13:16
by tckd
cia vaizdas kai jau desinys pakojis asfalta braukia

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 25 Mar 2013, 13:17
by tomasn
Beje tapatalkas rodo normaliai
Tapatalk 2
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 25 Mar 2013, 13:25
by Dzuku_Briedzis
isjunk AutoRotate Samsunge.. bent jau matysi, kai fotkes kreivos

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 25 Mar 2013, 13:29
by tomasn
Privezk vakare samsunga - atjungsiu
Tapatalk 2
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 11 Apr 2013, 21:02
by El Traxo
+8C - negali neprasmaugt
Nuo asfalto nuvažiuot dar ankstoka - buvo juokingas, kai reikėjo apsisukti apledėjusioj provėžoj
gariūndabė sparčiai tirpsta:
autostrada ant kruizinio 120kmh -

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 11 Apr 2013, 21:07
by mindaugasa vol.2
Su salyga, kad velyva pavasari pakeis ankstyvas rudu, traxas su rezultatatu 170km, realiai pretenduoja i labiausio baikerio awordsa.
mobile mindaugasa
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 11 Apr 2013, 21:12
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:Su salyga, kad velyva pavasari pakeis ankstyvas rudu, traxas su rezultatatu 170km, realiai pretenduoja i labiausio baikerio awordsa.
taip, su 55km pretenduoju į balandžio mėn. awardsus

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 15:03
by mindaugasa vol.2
Uzlipau traxui ant kulnu. Draugas dave pavaziuoti, su salyga, kad neispurvinsiu.
Tai juokingas cyclespirit kombinzonas su ikltu ant termoapatiniu jau buvo per karsta. Dar sunervino nolano vizorius: rasjoa, rupuze, kaip paprasytas. Raik pinlocko.
mobile mindaugasa
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 21:51
by tckd
Sudaruau konkurencija su 99 km, biski vejas, biski rankenas pasisildziau, bet visks uore, sutikau kokiu 10 vnt. matarciklinku.
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 21:52
by Yvl
Tai jau ir sugedusių yr...
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 21:54
by M`BaubZ
hm ir tučka ten buvo? o mus su aliajsu sutikai?
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 22:01
by tckd
Kadangi jus nesutikot manes, isein kad as jusu irgi

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 22:17
by alias
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 13 Apr 2013, 23:46
by wundis
sudarau konkurencija su 300 metru pozeminiam garaze
