Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013
Posted: 05 Apr 2013, 07:36
Dėl žiemos pokštų koreguojame Enduro sezono atidarymo data. Nauja data: gegužės 4-5.
Vieta ir visa programa nesikeičia.
Vieta ir visa programa nesikeičia.
Su kongresu suderinta? O kada zboray?Dzuku_Briedzis wrote:Dėl žiemos pokštų koreguojame Enduro sezono atidarymo data. Nauja data: gegužės 4-5.
Vieta ir visa programa nesikeičia.
Eina gandas, kad atsižvelgiant į kataklizmines realijas, sezono atidarymas ir uždarymas bus pažymėti vienuose zboruose, liepos pirmą šeštadienį.tckd wrote:jei jau enduro geguzi tai zboraiy ciuju birzeli?
su sąlyga, kad tą dieną nesnigsEl Traxo wrote:...sezono atidarymas ir uždarymas bus pažymėti vienuose zboruose, liepos pirmą šeštadienį.tckd wrote:jei jau enduro geguzi tai zboraiy ciuju birzeli?