Page 2 of 2

Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013

Posted: 05 Apr 2013, 07:36
by Dzuku_Briedzis
Dėl žiemos pokštų koreguojame Enduro sezono atidarymo data. Nauja data: gegužės 4-5.
Vieta ir visa programa nesikeičia.

Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013

Posted: 05 Apr 2013, 08:55
by Yvl
Dzuku_Briedzis wrote:Dėl žiemos pokštų koreguojame Enduro sezono atidarymo data. Nauja data: gegužės 4-5.
Vieta ir visa programa nesikeičia.
Su kongresu suderinta? O kada zboray?

Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013

Posted: 05 Apr 2013, 09:00
by tckd
jei jau enduro geguzi tai zboraiy ciuju birzeli? :roll:

Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013

Posted: 05 Apr 2013, 16:27
by El Traxo
tckd wrote:jei jau enduro geguzi tai zboraiy ciuju birzeli? :roll:
Eina gandas, kad atsižvelgiant į kataklizmines realijas, sezono atidarymas ir uždarymas bus pažymėti vienuose zboruose, liepos pirmą šeštadienį.

Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013

Posted: 08 Apr 2013, 17:07
by Rammst
:thumbright:

Re: Enduro klubo sezono atidarymas 2013

Posted: 10 Apr 2013, 07:43
by 1966
El Traxo wrote:
tckd wrote:jei jau enduro geguzi tai zboraiy ciuju birzeli? :roll:
...sezono atidarymas ir uždarymas bus pažymėti vienuose zboruose, liepos pirmą šeštadienį.
su sąlyga, kad tą dieną nesnigs