Page 2 of 5

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 17 Apr 2013, 16:03
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:na tai turime ne maziau kaip 3 visiskai realius problemos sprendimus
jeigu pacientas DAR liks nepasitenkintas, tai nznz!?!
o klausimas tai buvo apie tabletes? aspirino baltarusisko turit?

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 17 Apr 2013, 20:39
by zil130
dar, kai baigiasi tablečių tinkamas dydis - automatiškai reiškia, kad jau galima be tabletės naudot.

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 17 Apr 2013, 22:38
by tckd
Vo ble tikrai. Nu zilas nu da maladec.

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 18 Apr 2013, 12:56
by tckd
Gerai paskutini karta paklausiu.
Ar yra an zemes toks tekintotojas kuris is didesnio ketaninio voztuvo nudroztu mazesni visom prasmem (galvos plotis kotas ir pa)
Jauciu uab vikrus galetu bet nenoriu trukdyti :fart:

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 18 Apr 2013, 12:57
by Yvl
kažkaip minty kilo Asvela. Jie dar gyvi?

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 18 Apr 2013, 13:00
by M`BaubZ
o kitaniniuose vožtuvuose nėra kokių nors paviršiaus apdirbio techologijų, kurios neleistų tekint? nes gal gali ir būti, ane?

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 19 Apr 2013, 12:40
by Motowowere
Pilaitej man sekmingai is dyzelio voztuvo isdroze,ale ne kitaniniu.Koto stori parinko. :roll:

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 19 Apr 2013, 14:30
by cosmoz
tcdckai ką tu čia drožinėji, važiuok išėmęs vožtuvus į asvela, ir sakyk padarykit fazkes, tik tu aišku iš gamyklinės husqvarna komandos sužinok kokie kampai turi būt. Tada nauji lizdai į galvą ir gazas dugnas.
tarp kitko titaniniu ir netitaniniu vožtuvų spyruoklės skiriasi ir negalima bet kokių dėt
pamiršau paminėt, kad vienam vožtuvui fazke padaryt kažkas nuo 10 iki 20 Lt
nemanau, kad tau reikia drožinėt vožtuvus, vežk pas meistrą ir viską išdrož:
Image

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 19 Apr 2013, 15:12
by wundis
jauciu kad jau tuoj leks tckd!

Image

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 19 Apr 2013, 21:00
by Proxas
Megciau ta QR koda ish arciau pastudijuot :roll:

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 19 Apr 2013, 22:29
by tckd
Laikydamasis nusistovejusiu frakcijoj rasytu tradiciju paemiau oemo. asvela :ruko:

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 22 Apr 2013, 11:33
by wundis
tuckau, noreciau kad pakeites voztuva nufilmuotum rezultata, kaip cia (labai senas video, neziureti)

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 30 Apr 2013, 19:27
by tckd
Naujienos is voztuvu pasaulio.
Ketaninius voztuvus tekina tik daina. Aisku geriau tekint ne darbini pavirsiu ibo cementotas. Skaitau ir patrumpint butu nexuj dela, su salyga jei lizdas o ne kepure pasibaigus.
Nu tai siam kartui tiek, rasykit laiskus.
4 stroke force!

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 06 May 2013, 09:35
by tckd
kaip skaitot a jau bus gerai, a reiks pritrint dar?

Re: Voztuvu tabletes

Posted: 06 May 2013, 09:44
by storms
narmalei. Susės