Page 2 of 4

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 08:21
by Woo
as turiu sumake 50l, galingumo nepamenu, perkant paaiskino kad sumake tai kaipo kitaicas, bet siek tiek geresnis, lygino su salia stovinciu tikruoju kitaicu ir pirstu rode kad beveik kiekviena detale kazkiek geresne. Naudoju neintensyviai pora metu, kol kas viskas ok ir kaina buvo apie 400 lt, iprastai pardese apie 500, detaliu keitimui yra, garantija duoda 1 m (kinams neduoda bent jau toj pardej). gal ir sudas bet kol kas dar veikia :)

pirkau va cia http://www.irankiaiforce.lt/?m=apie_mus" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 08:40
by mindaugasa vol.2
zilai, prasome truputi apie kompresoriuose naudotinas alyvas?
pildavau belenkokia automobiline varikline alyva
bet gal yra kazkas padabniau?
aciu

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 11:47
by tckd
Pala zilas nepaaiskino, bet gal rokeriai paaiskins kur naudot ta kompresoriu?
Per gyvenima reikejo dukart abu atsukt kwakalio zvaigzde, nu bet ko noret heavy industries. Tai pas zila i svecius paliubomu pigiau. Kam dar naudot? Smeliui is tarpupirsciu ispust? [-o<

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 11:57
by wundis
ponas akivaizdziai pinigu neturite jeigu puciate motociklo padangas su pompa. siais laikais madoje kompresoriai.

arba taupote pinigus ir puciate sveciuose? isvis nepuciate?

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 11:59
by ezhiukas
harlio primary nuiminejant kompresorius labai naudingas daiktas. Vedanti zvaigzde ant alkuninio ten uzsukta kaip priklauso ir dar kompensacine spyruokle yra, tai net ir su kompresorium yra kas veikt kad atsukt. Remontuojant grizusius, tenka pasukinet. Dabar dar savo jawos motora reiks skerst, vel reiks sukt. Skolintis jau biski atsibodo, vezt visa motocikla pas zila irgi komplikuotas reikalas.

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 12:09
by tckd
Padangas? Tas tik nuleidineju. Lazdynuos kai uzpucia tai visada perebor.

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 12:28
by mindaugasa vol.2
dvi pirmos stambesnes investicijos klubhauze: svarke ir kompresorius

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 19:54
by zil130
Mes visus no name kompresorius vadiname Kinzoo. Buvo toks atvejis, panašiai klientas pasakojo kaip woo, tipo pas jį kinietiškas bet geresnis nei kinietiškas, paskui tam klientui dar per visą subinę kelnės suplyšo, todėl kad pasakojo rimtai.

Kompresoriams naudojama spec alyva, mes naudojam Shell Corena P68, vasarą P100. Sraigtiniam kita Shell D46. Bėdai prispyrus, galima ir rapsų aliejų supilti, bet žinoma reiktų nedelsiant pakeisti.

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 20:28
by mindaugasa vol.2
Visus sudinus kompresorius, pagamintus ant vieno kurpalio prasau vadinti panasonikais. Tai zymes ju nevertinguma ir savininku dvasini nuopoli.

mobile mindaugasa

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 20:46
by tckd
Nixuja sebe kinietiska suda vadint nedvasingu japonisku kvalitetu. Geriausiu atveju xujasonikai.

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 22:02
by zil130
Mindaugasa nebūk chamas. :ruko:

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 22:04
by tckd
Ne nu kinzo, kenzo ir kiti o. Leidziu vadinti Cia priejo kindziulis

Re: kompresorius

Posted: 21 May 2013, 22:34
by mindaugasa vol.2
Ka as zinau: boba barscius ant kedes paleido, seniui kelnes per subine pasileido... zilai, jus tikrai kompresoriais uzsiimat??

mobile mindaugasa

Re: kompresorius

Posted: 22 May 2013, 08:25
by Yvl
zil130 wrote:Kompresoriams naudojama spec alyva, mes naudojam Shell Corena P68, vasarą P100. Sraigtiniam kita Shell D46. Bėdai prispyrus, galima ir rapsų aliejų supilti, bet žinoma reiktų nedelsiant pakeisti.
A kuom ana jau tokia spec? Gi nieko gudriau už paprastą vidaus degimo variklį, tik da ir degimas nevykst, ko pasekoj visokie sieros junginiai nesigamina...

Re: kompresorius

Posted: 22 May 2013, 08:48
by ezhiukas
tai gal tuom ir spec, kad nevyksta degimas ir siluminis rezimas visai kitoks gaunasi