Page 2 of 3

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 20 Sep 2013, 10:07
by tckd
O triperis ne nuo zodzio trys?

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 23 Sep 2013, 13:44
by tckd
Lietuvoje grižęs motociklas bus su krepšininkų parašais, kurie bus išgraviruoti ant specialios metalinės plokštelės. :fart: pirkit brangs :bd:

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 30 Sep 2013, 13:44
by speeder
tckd wrote:O triperis ne nuo zodzio trys?
triperis nuo zodzio transalp

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 13 Nov 2013, 07:20
by Dzuku_Briedzis
Tuckau! Naletaj :kermit:
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=6733" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 13 Nov 2013, 07:24
by tomasn
o tai briedzi, gasmias pardavei ar tik pakarkal kaip varna? kada i motobureli uzsirasysi su nauju suzukiu?

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 13 Nov 2013, 07:34
by Dzuku_Briedzis
tai ka pirkejas neapsisprendes labai buvo. Tai jam duok moca visa diena katulintis, tai jam per lengvas, tai jis nezino, tai jutube filmukai atrodo zaviau nei realybe, tai jis jau nori 250 4T, tai vel nori 300 2T, bet jau KTM, tai jau nieko nenori.. Vienzo, nesiterliojau. Gazmias stovi garaze. Laukia kol su fotiku nueisiu ant fotosesijos

(o tas zuzukis uzlinko per panevezio gonkes)

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 13 Nov 2013, 08:52
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:Tuckau! Naletaj :kermit:
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=6733" onclick="window.open(this.href);return false;
cia naujas reiskia, kad krosistas nuvaziavo du sezonus ir tada pirkejas paeme sau "nauja" moca. kazkoks atsilupes per daug kaip 45mh. bet pirk teamgreen paliubomu prided vs suszuki gaidi. :laughing6:

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 13 Nov 2013, 09:20
by tomasn
po liubomu briedziui tikrai butu geriau, nei laukinis rmz450

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 13 Nov 2013, 09:30
by Dzuku_Briedzis
ziuresim kaip kas. Pavasaris da toli. Ziema reik sedet daug prie kompiuterio, uzdirbt litu, kad isleist pavasariop

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 22 Jan 2017, 18:49
by Motowowere
Netrukus jamana tt600 ant pardavimu pasirodys.Kas netingi pakikint?Jamam uz brangiai,nes uz pigiai tai jau yra norinciu. :ameba:

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 22 Jan 2017, 19:21
by wundis
Nesilaikoma jokių taisyklių. kur parašyta kas bus perkama už gautą šiferį?

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 22 Jan 2017, 19:51
by Motowowere
Bus investuojama i kazka idomaus. :glasses7:

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 22 Jan 2017, 20:57
by storms
Viskas įdomaus mirė uždarius HSB

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 23 Jan 2017, 07:13
by Dzuku_Briedzis
Ims vovere unitaza?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Kam puikaus motociklo?

Posted: 23 Jan 2017, 08:43
by ezhiukas
jamake kick only ar ir electric leg tinginiams yra? Kiek pinigu?