Page 2 of 6

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 19 Aug 2013, 17:32
by Dzuku_Briedzis
tai gal pamegint sita reikala. Tik reik su bendzu pasiaiskint.

Vaziuot pakatushkiu rezimu, idomiausiose vietose issitraukt sumushtekus ir ziuret kaip piFaFi

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 19 Aug 2013, 19:17
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:Vaziuot pakatushkiu rezimu, idomiausiose vietose issitraukt sumushtekus ir ziuret kaip piFaFi
Skaitau blogiausia taktika. Pirmieji važiuoja taip:

Image

tada atvažiuoja masė:
Image

Ir paskutiniai tada :ANAL: :

http://www.youtube.com/watch?v=ssMCu48iInU" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 19 Aug 2013, 20:37
by tckd
O taj uz juostos, spygliuota tvora? Nu gerai galiu ir uzsigesines persivaryt, idant nei vienas bembiksas nenukentetu :roll:

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 19 Aug 2013, 20:47
by Motowowere
Reik but sreku,kad i toki purva lyst.Maksimaliai varzuvka ar kitas keliuka kertantis upelis. :binky:

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 19 Aug 2013, 20:48
by zil130
kiek matau tai čia joks ne finišas, čia startas.
Bergas bijo rashydo

Image[/quote]

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 19 Aug 2013, 20:50
by El Traxo
tckd wrote:O taj uz juostos, spygliuota tvora? Nu gerai galiu ir uzsigesines persivaryt, idant nei vienas bembiksas nenukentetu :roll:
Ten punktas buvo. Ir teisėjas buvo, gudriaškiknius fotkino:
Image

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 09:51
by tckd
nu tai kaip sakem taip ir padarem. vaziavom ir pravaziavom pro s(r)ali.

vaziuojam ziu vIru susirinko. 178 berods. kalba uzdeganti is kuzavo buvo, narsoliai pirmyn. ~80km, 21 punktelis is ju 5-6 Xsai, 2 greituminiai pries, tie patys 2 dar kart po.
1.jpg
iskart prisistate vietiniai su klausimu kak prajti v biblioteku?
2.jpg
prie pirmo X taskelio randam Pelkiubroliai security (nieko nepraleidzia)
3.jpg
neilgai trukus paduoda klijantu, kova su savimi prasideda cia
4.jpg
vienas is ju labai malonus, iskart man atiduoda ktm sx keturipuse 13tu, nu aciu!
5.jpg
bet is esmes pirmas Xsas tai tik raumeniui apsilt, toliau lenkiam Emaza :ruko: :pagausiu:
6.jpg
Sekanciam Xs pasipila vaizdai (ir iki ribotuvu) 4stroke force 650 neistraukia
7.jpg
reik pazymet, kad varnu siemet uzderejo (atpigo?)
8.jpg
absoliutus "suk rankenu" favoritas, ktm actovai girdedami ktm daina dviprasmiskai sypsojosi (virspelnis jau tuoj)
9.jpg
nu prie to paties dar keletas peizazu is kito Xso, MK Vytis actovai megaujasi Vaziavimu
10.jpg
11.jpg
Xse nr 16 stovejo akiu daGtaras, ko pasekoje daugelis neacilaike ir bande nerti i suda kuo giliau, kad pasislept nuo zudancio zvilgsnio.
13.jpg
gi tuo tarpu tie kur vaziavo taip ir nuvaziavo. Ralis? What ta fak you talkin about? :dontknow:

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 10:17
by mindaugasa
labadiena,
lankytojai teiraujasi, o paskendimas pelkeje ir saves isgelbejimas smarkiai prisideda prie motorcyklo valdymo igudziu?
cia po to jau tik i tautu taure pasiimti taures?
kvailas klausimas

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 10:42
by tomasn
puikus fotikas! gerbiamasis, parekomenduokite pirmininkui. ir sportas, ir technika, ir asmenys puikiai nutraukiami

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 10:58
by mindaugasa
tomasn wrote:puikus fotikas! gerbiamasis, parekomenduokite pirmininkui. ir sportas, ir technika, ir asmenys puikiai nutraukiami
kampuose iskraipymai, kropas, prie didesnio iso matau triuksmus, spalvos nenaturalios, bokeh efektas neisreikstas, neimsiu

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 11:59
by zil130
Kažkam sportas, o pvz gal bebrui sugriautas nekilnojamas turtas, gyvenimas irgi.

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 12:11
by mindaugasa
zilui, kaip busimam baikeriui, uzdejau pliusa

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 12:46
by MSI
gal bebrui atlygins uredija iš surinktų baudų už po ralio sužalota gamta :)

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 14:04
by wundis
jobtvailiob kaip faina.

ar dalivei susipazino su tikruoju lyriniu herojumi?

PS gal organizatorei uzmate MF treniruociu programa, ir pagal ja paruose trasa? (priekalas, peklė...)

Re: pabrade rallyė 2013

Posted: 09 Oct 2013, 14:21
by tckd
manau, kad i organizatorius reiktu kreiptis rastu nuo "visuomenines organizacijos motofrakcija", kuriame butu siuloma, vietoj gamta niokojancia, ktm lauzancia ir bebram nerima varancia rungti pakeisti i priekalo nesimo rungti, kuri realizuota butu sekanciai. Atvaziavus prie priekalo gesinamas variklis, statomas motociklas, brendama iki kiausiniu, nesamas priekalas iki atmetkes, atsizymima ir priekalas sugrazinamas atgal i suda kitiems dalyviems. Yr vysi laimingi!