Page 2 of 4
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 05 Oct 2013, 17:43
by jara
po kvalifikacijos ta pati pozicija, kaip ir registracijoj - 23.
tik kad dalyviu maziau - 29, o ne kaip registravosi - 40
http://www.alpeadriamotorcycleunion.com ... nda_SS.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 05 Oct 2013, 18:07
by mindaugasa
ale su publika iki 14 vietos gali drasiai kaltis, nia?
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 05 Oct 2013, 18:47
by jara
sunku vertint. Manau, kad ir tie iki -ioliktos vietos pagreites.
beje, pastebetina, kad lenkiska mergaite aplenke musu daugkartini. bent jau kvaloj
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 05 Oct 2013, 19:37
by Zuzas
Top20 paims jei ne dnf tfu tfu
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 15:18
by jara
Pozicija Nr. 21. Is 26 finisavusiu.
Atrodo kaip ir neblogai, bet vistiek realiai siknoj
Beje, taip daugkartiniam sarunui ir nepavyko aplenkti lenkiskos mergaites! Wilno nasze!
http://www.europeanchamp.com/event/2013 ... ces/ss_600" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 16:10
by mindaugasa
siknoj buti negali, nes vien tai, kad sustartavo europiniame cempoionate ir, juo labiau, atvaziavo iki finiso, - jau yra daugiau, negu mes cia visi kartu paimti padareme. netaip?
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 16:19
by jara
kad vaziavo ir davaziavo pliusas.
tik norejau pasakyt, koks musu racinimo lygis.
o realiai musu daugkartinis sarunas yra greiciausiais baltijos saliu lenktyninkas!
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 16:39
by storms
tai, kad mes šiknoj niekam nepaslaptis. Šarui + anyway
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 17:24
by sai
pirma karta trasoj ir kazka aplenke, gerino laikus. nerealus renginys, pilnos tribunos, bet ir sunkiausios gonkes, kokias teko vaziuot. visi dalyvauja po kelinta karta, jaworska irgi. sake labai atsargiai vaziavo, nenorejo griut ir nelenke smarkiai rizikuodamas. balsiu garazas neduos sumeluot ir mocai anuju labiau traukia. skaitau reziume - labai gerai.
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 17:51
by jara
manau, kad savo dalyvavimu tik populiarina motosporta ant LT zemes.
Tikekimes, kad kitamet vaziuos ir pasirodys dar geriau!
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 06 Oct 2013, 20:58
by RobertasRR
Šarūnui
o informacijos WWW LT yra tik FB ir čia MF

Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 07 Oct 2013, 07:11
by Zuzas
o daugkartinis dabar kokio amžiaus ? Ar jau auga kas jį pakeis ?
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 07 Oct 2013, 12:56
by tomasn
A rimtai, kas pakeis ir nuo kiek metu mokoma vaziuot ziede? Motokrosas, trial tai nuo 4 metu peckelius sodina ant motociklu. Ziede pradzioj kompas?
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 07 Oct 2013, 13:20
by mindaugasa
o kam keist? Tegu vaziuoja.
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 10 Oct 2013, 23:38
by inter
Turbut ne visi turi laiko panarsyti facebook ir youtube, tad pateikiu ant lekstutes
http://www.youtube.com/watch?v=55WY6IO4 ... e=youtu.be