Page 2 of 3
Re: 2014
Posted: 01 Jan 2014, 22:54
by Username
http://www.youtube.com/watch?v=wT0eJXtrwHg" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 09:00
by mindaugasa
a. guyujui liepta kalbet angliskai. stengiasi
b. sunkvezimis vare su magnetu (lietuvis uz vairo?), kitaip - ribotuvas prie 89km/h
c. nab et gi stabdo smelis palibomu? kaip ismyne? ir dar su kombezu?
d. 2014 - greicio metai :kvadrateliai:
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 09:14
by zil130
A tai pamenu, jaunystėje, aš be jokių didelių patobulinimų, su vyrišku dviračiu pasislėpęs už pusantrinio su siloso priekaba, lėkdavau, nu sakykim 50 km/h.
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 09:26
by tckd
dede nuo 50km per h padangos tavo aistui butu susproge ir remas desiformaves nuo greiciuo

Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 09:43
by wundis
ponas, pamirstate kad dviratis buvo zilo - vadinasi remas buvo apvirintas ir sustiprintas stretegiskose vietose (storesnis vairas ir storesni pedalai).
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 10:03
by storms
bet tai kas čia darosi su tais minusais?
ranka pati nuslysta...
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 10:08
by Motowowere
Gerai pastebeta,greicio metai.Vakar vaziuota greitai,bo vedlys dunse.

Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 10:14
by Motowowere
Apie dviraciu rekordus.Mano navigacija parode,kad mint greiciau ane 57km/h negaliu,turint raumenij kad ne paskui fura ar autobusa.Nu link miesta geleziaku.Tai anie gudroliai tegul toki greiti be furos ant smelio sumusa

Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 10:31
by Username
Vovere, laukiam tavo bandymu su dvirka pavaryti per neri, netoli geleziako.
http://www.youtube.com/watch?v=fZFoaNHDMok" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 10:41
by Proxas
Mda lengviai nulekes vaikinukas tas Gay Martinas

Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 11:00
by Username
Proxas wrote:
Mda lengviai nulekes vaikinukas tas Gay Martinas

Tu manai normalūs matalina IOMTT?
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 11:05
by mindaugasa
prasau nenukrypkime nuo temos: greicio metai. siemet net ir wowverius bando pasiekti greicio :57:
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 12:01
by El Traxo
Kuinia tas velikas. Kur video apie tai?:
Lorry mechanic, bike racer and Sideburn enthusiast Guy Martin talks of towing women on roller skates around on his bike...
http://www.youtube.com/watch?v=WXQoTco7p0s" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 21:26
by RobertasRR
kaip supratau paskaitęs
a) 2014 - greičio metai
b) 2014 - Guy Martin metai
registruoju:

Racing Team
Re: 2014
Posted: 02 Jan 2014, 21:48
by Zuzas
14 adventure metai !
greitis + enduro
@mobile