Page 2 of 3

Re: Triumph tiger

Posted: 18 Jan 2014, 21:19
by Zuzas
Tiesa bnv šniūras štoto neprarval. Spec triumpho kabelouks viska parode kad viskas gerai.

ta proga pasidziaukim kad pavasaris kazkur priekyje o ne uzpakaly.

Tiesa jei nezinojote 3cyl ateitis. Net bnv 6cyl kerta pusiau

@mobile

Re: Triumph tiger

Posted: 18 Jan 2014, 22:27
by tckd
Jei ir 3 cilindr ateitis, triump 955 praeitis :ruko:

Re: Triumph tiger

Posted: 25 Mar 2015, 14:06
by Motowowere
Prisistatau.Labas kampeli,as jau cia.

Re: Triumph tiger

Posted: 25 Mar 2015, 15:02
by Zuzas
Ha ! Aha ! 2x 3 jau 6

Re: Triumph tiger

Posted: 25 Mar 2015, 15:37
by storms
O kur vežiosi taburetę?

Re: Triumph tiger

Posted: 25 Mar 2015, 20:08
by Motowowere
Pala,o kam taburete?Senoliui prisesti?Man kaip enduriui trumpos kojos ne kliutis.Busiu nemadingas,nuo sankryzos pajudejus kojas ant pakoju laikysiu :ruko:

Re: Triumph tiger

Posted: 26 Mar 2015, 11:11
by wundis
otuk*rva, norejau slaptai paminusuoti voveriuka uz retro stiliu, bet ziuriu kad neveikia minusai!

Re: Triumph tiger

Posted: 26 Mar 2015, 11:14
by mindaugasa
kada testdrivas?

Re: Triumph tiger

Posted: 15 Apr 2015, 13:46
by Zuzas
pagaleu savaitgalį nušlaveu pastalin kortkes ir išliejau dūšią per 430km

džeugsmaz

Re: Triumph tiger

Posted: 15 Apr 2015, 14:28
by wundis
atai cia gal atidaryme ponas vaziavot uz ta komanda kur prisuko 150 km?

Re: Triumph tiger

Posted: 15 Apr 2015, 14:36
by Zuzas
Aukštadavario lukoil buvau sutikęs komandą paklydusių enduro dūšių ištroškę benizino buvo.

Re: Triumph tiger

Posted: 27 Aug 2015, 14:33
by Zuzas
tai nutiko triumpui kas ir nutinka triumpams su greičio sensoriaus magnetu.
prisikroviau žiedų, sensorių ir ždūnidaždūs lia magnetik. A galima tikėtis kad muitinė neišmagnetins ?...
Image

k o l e i k a s t a i p..
Image

Re: Triumph tiger

Posted: 16 Nov 2015, 14:55
by Zuzas
Finally pagamino
Image

@mobile

Re: Triumph tiger

Posted: 16 Nov 2015, 23:31
by wundis
O tamstos puodelis is sportsdirect.com irgi smirdejo salidolu?

Re: Triumph tiger

Posted: 17 Nov 2015, 07:54
by Zuzas
Mm, negaliu pasakyt. Niekada neturejau intenciju is jo ka gerti ir apuostyti. Laikau rasymo priemones susidejes ir pora atsuktuvu.

@mobile