Page 2 of 2
Re: 2015 modeliai
Posted: 17 Apr 2015, 21:22
by El Traxo
Storms vėl neišsimiegojęs - uralai vaidenasi

Re: 2015 modeliai
Posted: 17 Apr 2015, 21:24
by storms
Bnv, uralas. Same kakal
Re: 2015 modeliai
Posted: 17 Apr 2015, 21:35
by El Traxo
KTM irgi? bnv lygint su uralu? dar bmw pitiorą su VAZ2105 palygink

Re: 2015 modeliai
Posted: 17 Apr 2015, 22:00
by ezhiukas
taigi gs jau senai skirtas asfaltui. O komfortiskam keliavimui asfaltu reikia arkliu ir svorio...
Re: 2015 modeliai
Posted: 17 Apr 2015, 22:10
by storms
Taišku kad visi bnw opozitai yra uralai. Belenką gatvėje pastabdyk. Katėmu nevažiavau, bet manau, kad jis toli nuo uralo
Re: 2015 modeliai
Posted: 17 Apr 2015, 22:41
by tckd
50 gr padaret ir nersiat?
trax atpalaidok raumeni.. gs dar tebunie, klausimas ar pajaustum tuos minus 10 kg
bet kai kroselkos (sport inventor) nuo kokio 96-100 kg su karbais uzaugo iki 105 su ipurskimais ir visokiais starteriais tai pragresas
arba kaip tik yra erdves allnew kol grys iki 96

Re: 2015 modeliai
Posted: 18 Apr 2015, 23:37
by zil130
Aš jums papasakočiau apie kompresorius, bet gal patylėsiu.
Re: 2015 modeliai
Posted: 19 Apr 2015, 07:56
by tomasn
nu nesakykt, ponas tuckau, KTM pagliau pagamino serijini SXf'a, tiesa Factory edition, cialais 5 kg lengvesni. Daba su pilnu kuro baku, tesveria 107 kg.

Re: 2015 modeliai
Posted: 19 Apr 2015, 10:41
by tckd
kol motoshope nera tol neserijinis
beje jokingas momentas usa 450'15 106,8kg, europe 450'15 105,5 kg be kuro.. ktm.com

storiem amerikonam sunkesni daro? tai nuo kurio -5kg?

Re: 2015 modeliai
Posted: 19 Apr 2015, 11:55
by tomasn
eik dirt rider paskaityk. Net 102 kg is starterinio 450sxf be kuro, not bad not bad. bent jau standartiskai licio baterija inpiso
Re: 2015 modeliai
Posted: 19 Apr 2015, 17:53
by tckd
palauksim dupiam, nesvers simto? ar svers daugiau uz 450

Re: 2015 modeliai
Posted: 19 Apr 2015, 20:27
by tomasn
daba neatsimenu, bet dupiam sukudo lyg ir ant 6 lbs
Re: 2015 modeliai
Posted: 19 Aug 2015, 22:40
by Username
Turiu va toki video, pilnas ratas
H2R matalina IOMTT trasikeje. Greitis myliomis
kas nors nori?

Re: 2015 modeliai
Posted: 28 Aug 2015, 20:46
by Username
H2R Reviewsikas, in style
https://www.youtube.com/watch?v=GV2Ftn_ueOw" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 2015 modeliai
Posted: 27 Apr 2016, 19:17
by Username
Japonagalva nusprende patopspeedinti H2R:
https://www.youtube.com/watch?v=LopMoV5ahqg" onclick="window.open(this.href);return false;