Page 2 of 11
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 11:50
by Username
Na ziurint i sita video, tai greicio posukyje kaip ir uztenka?
viewtopic.php?f=2&t=4304#p178760" onclick="window.open(this.href);return false;
Aisku kad motas sunkesnis, sako ZX10R vs H2 galbut laika geresni parodytu, bet tikslas moto siek tiek kitoks. Ne kartodrome smaugti.
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 11:58
by storms
Nu tai kolega iš pirmų lūpų lopas. Visas moto pasaulio elytas tirpsta nuo visko
Net pirminykas 203 mph išspaudė
https://www.youtube.com/watch?v=Wcp8yqpVnIA" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 12:15
by jara
Kolega tiesiog turi savo nuomone.
O alpimas - subjektyvu.
Visi alpsta nuo to, kaip jis valina tiesiosiose, o ne kaip važiuoja posūkiuose
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 12:25
by storms
tai tam jis ir padarytas
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 12:54
by Username
O kaip jis vaziuoja posukiuose?
Galim palyginti.
Va paemiau ant greicio H2R vs S1000RR Endurance Cup, is vieno video ir is kito video, palyginau apexu greicius, pirmuose posukiuose:
Kawa video: https://vimeo.com/123223573
BMW S1000RR World Endurance Cup video: https://www.youtube.com/watch?v=wAqrM8Kb-ZM
Bemsas stock klases, bet is Endurance Cup, tai aisku kad ir pakaba ir padangos ir raideris kartu paemus gerai posukius ima.
O H2R vairuoja zurnalystas (ir ne pats greiciausias).
Tai kaip ir normaliai su tais posukiais?
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 13:14
by mindaugasa
kol neduos pabandyti, nieko nebus. bmv - foreva!

Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 13:16
by Wobbler
jara wrote:Kolega tiesiog turi savo nuomone.
O alpimas - subjektyvu.
Visi alpsta nuo to, kaip jis valina tiesiosiose, o ne kaip važiuoja posūkiuose
+1
H2R yra motociklizmo x6 - demesio magnetas. Tai visi ir alpsta.
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 14:36
by wundis
kas tas x6?
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 14:48
by Username
|---|
X6: |------------------|
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 14:54
by Username
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 16:11
by Wobbler
wundis wrote:kas tas x6?
bmw
Re: MotoGP 2015
Posted: 31 Mar 2015, 16:30
by storms
Wobbler wrote:wundis wrote:kas tas x6?
bmw
Agliest car ever. Moto atitikmuo žemiau

Re: MotoGP 2015
Posted: 13 Apr 2015, 20:34
by Username
Ar valyt?
https://www.youtube.com/watch?v=kb5jLvprPno" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MotoGP 2015
Posted: 20 Apr 2015, 12:52
by Username
Nu kaip vakar dienos gonke?
Nu normaliai, ka?

Re: MotoGP 2015
Posted: 21 Apr 2015, 13:01
by Wobbler
Taip