Page 2 of 11

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 11:50
by Username
Na ziurint i sita video, tai greicio posukyje kaip ir uztenka? :)

viewtopic.php?f=2&t=4304#p178760" onclick="window.open(this.href);return false;

Aisku kad motas sunkesnis, sako ZX10R vs H2 galbut laika geresni parodytu, bet tikslas moto siek tiek kitoks. Ne kartodrome smaugti.

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 11:58
by storms
Nu tai kolega iš pirmų lūpų lopas. Visas moto pasaulio elytas tirpsta nuo visko
Net pirminykas 203 mph išspaudė
https://www.youtube.com/watch?v=Wcp8yqpVnIA" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 12:15
by jara
Kolega tiesiog turi savo nuomone.
O alpimas - subjektyvu.
Visi alpsta nuo to, kaip jis valina tiesiosiose, o ne kaip važiuoja posūkiuose

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 12:25
by storms
tai tam jis ir padarytas

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 12:54
by Username
O kaip jis vaziuoja posukiuose?

Galim palyginti.

Va paemiau ant greicio H2R vs S1000RR Endurance Cup, is vieno video ir is kito video, palyginau apexu greicius, pirmuose posukiuose:

Image


Kawa video: https://vimeo.com/123223573
BMW S1000RR World Endurance Cup video: https://www.youtube.com/watch?v=wAqrM8Kb-ZM

Bemsas stock klases, bet is Endurance Cup, tai aisku kad ir pakaba ir padangos ir raideris kartu paemus gerai posukius ima.

O H2R vairuoja zurnalystas (ir ne pats greiciausias).

Tai kaip ir normaliai su tais posukiais?

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 13:14
by mindaugasa
kol neduos pabandyti, nieko nebus. bmv - foreva!
=;

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 13:16
by Wobbler
jara wrote:Kolega tiesiog turi savo nuomone.
O alpimas - subjektyvu.
Visi alpsta nuo to, kaip jis valina tiesiosiose, o ne kaip važiuoja posūkiuose
+1
H2R yra motociklizmo x6 - demesio magnetas. Tai visi ir alpsta.

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 14:36
by wundis
kas tas x6?

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 14:48
by Username
|---|

X6: |------------------|

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 14:54
by Username
mindaugasa wrote:kol neduos pabandyti, nieko nebus. bmv - foreva!
=;

:albino:

Image

:albino:

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 16:11
by Wobbler
wundis wrote:kas tas x6?
bmw

Re: MotoGP 2015

Posted: 31 Mar 2015, 16:30
by storms
Wobbler wrote:
wundis wrote:kas tas x6?
bmw
Agliest car ever. Moto atitikmuo žemiau
Image

Re: MotoGP 2015

Posted: 13 Apr 2015, 20:34
by Username
Ar valyt?


https://www.youtube.com/watch?v=kb5jLvprPno" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2015

Posted: 20 Apr 2015, 12:52
by Username
Nu kaip vakar dienos gonke?

Nu normaliai, ka? :)

Re: MotoGP 2015

Posted: 21 Apr 2015, 13:01
by Wobbler
Taip