Fotorobotas jarunda - opiumas masėms.
Prarevjuvinu ir aš.
Nubundu ryte viešbutuky - babenckas jau pusryčiauja užsigerdamas
Dušas, įklotas ir pirmyn.
Žmonių nemažai, visi zuja aplink. Prieš registraciją pilna riding gearo patikra. Gerai, kad turiu atliekamas pirštines, nes Žilva Lakūnas būtų parūkęs.
Instruktažiukas truputį nervina, nes vedamas anglų kalba, o pp to verčiamas į rusų ir lenkų.
Kaip ir pranašauta, lyja. O su sąlyga, kad važiuosim automobiline Bikerniekų konfiguracija, nusimato smagumynų. Smagumynų, nes pas mane GP raceriai.
Taigi teorija, praktoka, aptarimas ir rezultatų verinimas. Taip vyksta abi 2 dienos.
Smaugt leleidžia ir realiai sakant neapsimoka, nes užsiėmimų metu labiausiai dirba galva. Į dienos pabaigą jaučiasi informacijos ir užduočių overloadas, tad visų išmoktų fyntų atlikt vienu metu nebesigauna.
Saugumo dadedu užsidėdamas lietaus padangas.
Taipogi randama, kad LSL nelaiko

Kas skaitėt Twist of the Wrist suprasit apie ką te teorija. Instruktoriai ir teorijos dėstytojai realiai nustebino savo žinių bagažu ir sugebėjimu paprastai paaiškint sudėtingus klausimus.
Beje gavau biški bart už lenkimą bei pilos už posvyrio kampo keitimą posūkyje. Šito nebuvau pastebėjęs.
Man pačiam naudingiausi buvo žiūrėjimo pratimai, kurie kačialina kaklo raumenį. Tiesiog reikia nemažai praktikos, kad tuos žiūrėjimo bajeriis įgyvendinti realybėje. Ir jie realiai veikia. U go where you look, m'faka!
Dienos pabaigoj buvo didžiausią pažangą padariusio konkursas. Čia babenskas ir HOG prezidentas skina laurus. Respektas Vytautui, kad su kebabine varė ir gaudė kaifą. Sakė, kad viską ankščiau darė kitaip. [emoji14]raregėjomas:

Į momymus atvyko nemažas css kolektyvas, tad dienotvarkė buvo gana sklandi ir aiški.

Užsėdau ant šitos adatos ir jamsiu dar.
Tik nežinau, ar 3-4, ar 1-2 lvl pasijamsiu kitąmet
