Page 2 of 4
Re: Aukcionas!
Posted: 20 Oct 2015, 22:20
by tomasn
viriukai, laiko dar iki trecidienio 7 ryto. mislykit
Re: Aukcionas!
Posted: 20 Oct 2015, 22:47
by sai
sai wrote:
krc, nekelkit kainos, tik paislaidausiu, nes vis teks permusinet

uz sutaupytus taupysiu toliau, nes jie labai grazus.
siulau vienuolikos metru baudini
del viso pikto permusu, o jei nesilaikytu tvarkos ir neatsiimtu
Re: Aukcionas!
Posted: 20 Oct 2015, 23:04
by mindaugasa
aina šikt, koks aziotazas
ytampai pakurstyti dar dametu hp prokurva switcha ant 24, kuris nx, kaip garsiai veikia ir todel man nereikalingas!
juk koks klubhauzas be gero switcho, nia?
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 08:17
by tomasn
nu tai ze viner iz briedis, laukiam sveciuose savaite, tai yra iki kito treciadienio 7 ryto. sekantis pareiskejas - su alaus bidonu

Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 08:19
by sai
ti shto, kaimynai? permusta paskutine zinute pries switcha.
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 08:48
by Dzuku_Briedzis
Prokurva galima tik nemokamai paimt ;) nei jis sildo nei groja
tapšnatak iš pIžofono
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 09:01
by storms
permušima sbe sumos skaitau laimi switcha šaltiems žiemos vakarams
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 09:22
by sai
jus gal aukcionuos nedalyvave? sekantis bidas yra tokio pacio zingsnio suma prideta. siuo atveju butu grazus stonerio nr27
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 09:34
by mindaugasa
siulau pateikti ieskini teismui
civilizuotai
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 09:55
by storms
tuoj jarka supildys viską
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 10:00
by tckd
blia koks teisinis matematinis threadas gavosi.
skaitau kad graziai ji uzbaigt reiktu dar gonke paskelbt, kas greiciau iki koloneliu
startas katedralkej, tiesiai per gedemino kalna, vilnele, iki triju kryziu.
dalyvauja top3 bideriai
nu arba problema issprestu viena kolonele sai, viena briedziui. visiem po lygej

Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 10:03
by jara
skias oferta buvo, o akcepto ne

Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 10:12
by mindaugasa
viesasis pirkimas buvo vykdomas neskaidriai
vadinasi, viskas ok
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 10:19
by tckd
skaitau skelbejas apskritai koloneliu neturi.. "nuotraukos veliau"
Re: Aukcionas!
Posted: 21 Oct 2015, 10:28
by mindaugasa
as tai palauksiu, kol supildys pajamu deklaracija uz 2015 metus
atkreipsiu demesi i fiziniu asmenu pajamu skilti
beje, isidarbimau vmi