Page 2 of 8
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 22 Mar 2016, 20:10
by Proxas
M`BaubZ wrote:1. už kiek varną paleist pavyko? labai įdomu
2. jimk mano bergą!
1. anokia cia paslaptis - sthuka du
2. nenoriu ghardo kuris lauzho vozhtuvu spyruokles ir sunku uzhkikint
p.s. jeigu kas zhinot parduodama tvarkinga drz'a duokit zhinot ;)
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 24 Mar 2016, 15:50
by tckd
vienas geras drz buvo 2nol7tais.. bet kai uz lango 2016 tai su drzais pats zinai kur eik.
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 24 Mar 2016, 17:23
by Proxas
Mjoa blec - vakar nakti viena imete idomesni - sianden per pietus jau nebebuvo - fainiai kad sheimininkas vakar sake kad apzhiuret ne anxciau sio vakaro galima...
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 24 Mar 2016, 22:18
by rusnietis
Proxas wrote:Mjoa blec - vakar nakti viena imete idomesni - sianden per pietus jau nebebuvo - fainiai kad sheimininkas vakar sake kad apzhiuret ne anxciau sio vakaro galima...
Cia tas melynasPILNASorginalas su 8k atstumo vienetu?
Vat ir nelipk per galvas... vagiai
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 24 Mar 2016, 23:31
by Proxas
rusnietis wrote:Proxas wrote:Mjoa blec - vakar nakti viena imete idomesni - sianden per pietus jau nebebuvo - fainiai kad sheimininkas vakar sake kad apzhiuret ne anxciau sio vakaro galima...
Cia tas melynasPILNASorginalas su 8k atstumo vienetu?
Vat ir nelipk per galvas... vagiai
Joa ta pats melynas su ishklibusiu swing armu:)
Siaip ypatingos skubos nera bet atidarymui jau noretusi su nauju sudalyvaut. Peshkom po pelkes braidyt gal ir sportishka, bet gal ne mano metams:D
Sent from domkratas
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 28 Mar 2016, 22:04
by Proxas
DRZ - E nupirktas

su nedideliais niuansais, uzhtat ne uzh brangei, taigi atliko pinigu susitvarkyt iki mano norimos busenos. Svarbiausia - dziugina, siandien jau visai po mishkus palaxtem :mrgreen: Taigi - turiu dvi savaites iki atidarymo pashalint niuansus :mrgreen:
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 28 Mar 2016, 22:45
by rusnietis
Fototapeta su besisypsanciu chainiku i eteri

Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 28 Mar 2016, 23:22
by Proxas
rusnietis wrote:Fototapeta su besisypsanciu chainiku i eteri

Kolkas chainykas Vilniui o muocas Kaune liko, leksiu turbut ryt parsivezht, bo nebedaug laiko liko iki sezono atidarymo, o dar si bei ta reikia iki to nuveikt kad legalizuot drz'ta, praeitas savininkas tuo perdaug nesirupino, bent tiek gerai kad originalius dokumentus pasaugojo...
Sent from domkratas
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 29 Mar 2016, 08:42
by tckd
kai laimingas proxas nuvaziuos i regitra pasirodys kad dokumentai ne tie

:kaunas:
cia ta is prienu apipuvusi su tiurlinginiu baku?

Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 29 Mar 2016, 08:48
by tomasn
o kad praeit TA, reiks visa pravodke is naujo suvyt ir liustera apsukt
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 29 Mar 2016, 10:28
by zil130
Ir stabdžių varlytes sudėti. ir žibintus su stopais tinkamus.
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 29 Mar 2016, 10:39
by storms
pavydolei
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 29 Mar 2016, 13:03
by tckd
skaitau kol kiekvienas pats nepraeina tos mokyklos tol nesupranta
cia tas pats kaip turet ofraudini baika ir galvot, kad priekabos/kitu budo pervezt jam nereiks :seduirvaziuoju_kurakysmato:
arba va nusipirksiu lupena uz pygei, persirinksiu visa ir po to jau vazinesiu ilgai ir laimingai

Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 29 Mar 2016, 21:42
by Proxas
Dokumentus, kiek tikrinau enternete, panashu kad tuos dave:)
Stabdzhiu varlytes yra jau, tik pacios lempos ir posukiu nera tai skaitau fignia. O retkarciai pravodke perrink dar nei vienam nepakenke, ka ten tuos tris metrus laidu pervyniot:D
Priekaba bent kuriuo atveju jau turiu, nepavyks legalizotis - busiu nelegalas. Nedidele beda:)
Siandien baikas jau Vilniui, sekite spauda:D
Sent from domkratas
Re: Ieshkosi Proxas enduro
Posted: 31 Mar 2016, 11:41
by wundis
tai kur nuotraukos?