Page 2 of 8

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 22 Mar 2016, 20:10
by Proxas
M`BaubZ wrote:1. už kiek varną paleist pavyko? labai įdomu
2. jimk mano bergą!
1. anokia cia paslaptis - sthuka du
2. nenoriu ghardo kuris lauzho vozhtuvu spyruokles ir sunku uzhkikint :D

p.s. jeigu kas zhinot parduodama tvarkinga drz'a duokit zhinot ;)

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 24 Mar 2016, 15:50
by tckd
vienas geras drz buvo 2nol7tais.. bet kai uz lango 2016 tai su drzais pats zinai kur eik.

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 24 Mar 2016, 17:23
by Proxas
Mjoa blec - vakar nakti viena imete idomesni - sianden per pietus jau nebebuvo - fainiai kad sheimininkas vakar sake kad apzhiuret ne anxciau sio vakaro galima...

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 24 Mar 2016, 22:18
by rusnietis
Proxas wrote:Mjoa blec - vakar nakti viena imete idomesni - sianden per pietus jau nebebuvo - fainiai kad sheimininkas vakar sake kad apzhiuret ne anxciau sio vakaro galima...
Cia tas melynasPILNASorginalas su 8k atstumo vienetu? :)

Vat ir nelipk per galvas... vagiai

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 24 Mar 2016, 23:31
by Proxas
rusnietis wrote:
Proxas wrote:Mjoa blec - vakar nakti viena imete idomesni - sianden per pietus jau nebebuvo - fainiai kad sheimininkas vakar sake kad apzhiuret ne anxciau sio vakaro galima...
Cia tas melynasPILNASorginalas su 8k atstumo vienetu? :)

Vat ir nelipk per galvas... vagiai
Joa ta pats melynas su ishklibusiu swing armu:)
Siaip ypatingos skubos nera bet atidarymui jau noretusi su nauju sudalyvaut. Peshkom po pelkes braidyt gal ir sportishka, bet gal ne mano metams:D

Sent from domkratas

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 28 Mar 2016, 22:04
by Proxas
DRZ - E nupirktas :)
su nedideliais niuansais, uzhtat ne uzh brangei, taigi atliko pinigu susitvarkyt iki mano norimos busenos. Svarbiausia - dziugina, siandien jau visai po mishkus palaxtem :mrgreen: Taigi - turiu dvi savaites iki atidarymo pashalint niuansus :mrgreen:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 28 Mar 2016, 22:45
by rusnietis
Fototapeta su besisypsanciu chainiku i eteri :kasakei:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 28 Mar 2016, 23:22
by Proxas
rusnietis wrote:Fototapeta su besisypsanciu chainiku i eteri :kasakei:
Kolkas chainykas Vilniui o muocas Kaune liko, leksiu turbut ryt parsivezht, bo nebedaug laiko liko iki sezono atidarymo, o dar si bei ta reikia iki to nuveikt kad legalizuot drz'ta, praeitas savininkas tuo perdaug nesirupino, bent tiek gerai kad originalius dokumentus pasaugojo...

Sent from domkratas

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 29 Mar 2016, 08:42
by tckd
kai laimingas proxas nuvaziuos i regitra pasirodys kad dokumentai ne tie :laughing6: :kaunas: :blackeye:

cia ta is prienu apipuvusi su tiurlinginiu baku? =;

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 29 Mar 2016, 08:48
by tomasn
o kad praeit TA, reiks visa pravodke is naujo suvyt ir liustera apsukt

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 29 Mar 2016, 10:28
by zil130
Ir stabdžių varlytes sudėti. ir žibintus su stopais tinkamus.

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 29 Mar 2016, 10:39
by storms
pavydolei

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 29 Mar 2016, 13:03
by tckd
skaitau kol kiekvienas pats nepraeina tos mokyklos tol nesupranta :blackeye: :pagausiu:

cia tas pats kaip turet ofraudini baika ir galvot, kad priekabos/kitu budo pervezt jam nereiks :seduirvaziuoju_kurakysmato:
arba va nusipirksiu lupena uz pygei, persirinksiu visa ir po to jau vazinesiu ilgai ir laimingai :albino:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 29 Mar 2016, 21:42
by Proxas
Dokumentus, kiek tikrinau enternete, panashu kad tuos dave:)
Stabdzhiu varlytes yra jau, tik pacios lempos ir posukiu nera tai skaitau fignia. O retkarciai pravodke perrink dar nei vienam nepakenke, ka ten tuos tris metrus laidu pervyniot:D
Priekaba bent kuriuo atveju jau turiu, nepavyks legalizotis - busiu nelegalas. Nedidele beda:)
Siandien baikas jau Vilniui, sekite spauda:D

Sent from domkratas

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 11:41
by wundis
tai kur nuotraukos?