Re: MotoGP 2017
Posted: 02 Feb 2017, 18:43
gal dukati setupina?
tai kad antrą dieną Stonerys nevažiavoUsername wrote:Koks cia statymas gali buti, kai stonerka pirma diena padare laika, o poto kita diena nieko nepagerino ir ta pati laika isbezdejo (geriausiu atveju, pavejui). Taip kad viskas cia su juom aisku.
antra savo vaziavimo diena.jara wrote:tai kad antrą dieną Stonerys nevažiavoUsername wrote:Koks cia statymas gali buti, kai stonerka pirma diena padare laika, o poto kita diena nieko nepagerino ir ta pati laika isbezdejo (geriausiu atveju, pavejui). Taip kad viskas cia su juom aisku.
Ale zek, jie turi panasumu! lopas irgi taip pat pavare:El Traxo wrote:Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:
https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;
tai geriau idek ku rrossis bobai pitleine pendelį nizaxuj įviniojaUsername wrote:Ale zek, jie turi panasumu! lopas irgi taip pat pavare:El Traxo wrote:Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:
https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY" onclick="window.open(this.href);return false;
Boba kuria komanda atstovauja?storms wrote:tai geriau idek ku rrossis bobai pitleine pendelį nizaxuj įviniojaUsername wrote:Ale zek, jie turi panasumu! lopas irgi taip pat pavare:El Traxo wrote:Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:
https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY" onclick="window.open(this.href);return false;