Page 2 of 2

Re: MotoGP 2017

Posted: 02 Feb 2017, 18:43
by mindaugasa
gal dukati setupina?

Re: MotoGP 2017

Posted: 02 Feb 2017, 19:12
by jara
Username wrote:Koks cia statymas gali buti, kai stonerka pirma diena padare laika, o poto kita diena nieko nepagerino ir ta pati laika isbezdejo (geriausiu atveju, pavejui). Taip kad viskas cia su juom aisku.
tai kad antrą dieną Stonerys nevažiavo :)

Re: MotoGP 2017

Posted: 02 Feb 2017, 21:47
by Username
jara wrote:
Username wrote:Koks cia statymas gali buti, kai stonerka pirma diena padare laika, o poto kita diena nieko nepagerino ir ta pati laika isbezdejo (geriausiu atveju, pavejui). Taip kad viskas cia su juom aisku.
tai kad antrą dieną Stonerys nevažiavo :)
antra savo vaziavimo diena. :albino:

Ale matosi kad bicukui psichas biski i kita puse apsisuko, taip isdidziai trenke durimis, isejo is to bjauraus motogp pasaulio (turbut po 2008/2009m nuoskaudu) ir ka? Kas dabar? trinasi palei testu duris, nes vistiek kausus niezti ant baiko atsisesti? Dar patarineja boksuose. Idomu ka. Kaip reikia paloti ant konkurentu nebent.

lopas

Re: MotoGP 2017

Posted: 02 Feb 2017, 23:24
by mindaugasa
tai periodiniai isejimai yra must
visi iseina tam, kad sugristu. ir taip tris kartus. skaitau, tai normalu. jei gyvenime daugiau nieko nedarei, tai ka veikti isejus?

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 00:13
by El Traxo
Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:


https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 07:42
by alias
Skaitau jeigu sporto šakos pavadinime yra X raidė — bus daug linksmiau nei panašioje sporto šakoje be X'o pavadinime.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 09:41
by Username
El Traxo wrote:Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:


https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale zek, jie turi panasumu! lopas irgi taip pat pavare:

https://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 10:55
by storms
Username wrote:
El Traxo wrote:Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:


https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale zek, jie turi panasumu! lopas irgi taip pat pavare:

https://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY" onclick="window.open(this.href);return false;
tai geriau idek ku rrossis bobai pitleine pendelį nizaxuj įvinioja

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 13:35
by Username
storms wrote:
Username wrote:
El Traxo wrote:Jei GP lopai uzknisa, visada galima pasilinksmint su SX lopais:


https://youtu.be/mT6pkahkmlk" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale zek, jie turi panasumu! lopas irgi taip pat pavare:

https://www.youtube.com/watch?v=EMUyw9N6RDY" onclick="window.open(this.href);return false;
tai geriau idek ku rrossis bobai pitleine pendelį nizaxuj įvinioja
Boba kuria komanda atstovauja?

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 13:36
by storms
Atstovauja žmonių rasės bobų giminę

Re: MotoGP 2017

Posted: 03 Feb 2017, 18:08
by Username
Uzklasine veikla musu nedomina =;

Re: MotoGP 2017

Posted: 04 Feb 2017, 15:34
by mindaugasa
viskas idomu. viskas, del ko butu galima pasakyti - nieksas!
traxa? kas te nutiko? rosis su bobom nelabai?