Page 2 of 2
Re: 2024
Posted: 24 Mar 2024, 14:10
by El Traxo
Labas, 2024ieji! Keliamieji, vadinasi ir tepalų keitimo metai!
Re: 2024
Posted: 04 Sep 2024, 10:52
by mindaugasa
tai labasvakaras, skaičiuojame žąsiukus rudenį: vietnamas, tepalai ir huskvarna Utenoj. jau neblogay! Storms, kas dedas mototechnologijų smaigalyje? Bučiuoju kanopą Rashydui

Re: 2024
Posted: 04 Sep 2024, 10:56
by mindaugasa
ir dar susinervavau: frakcija, tai kaip šachmatai susirašinėjant, čia ne kačergoj 1,10 įvažiuot. viskas vyksta smooth&slow. Wundis, tikiuosi, patvirtins?
Re: 2024
Posted: 06 Sep 2024, 12:36
by storms
vakar vee crunchy prisikėlė iš numirėlių, bet su cbr1000f. armagedonas jau čia
Re: 2024
Posted: 28 Oct 2024, 17:29
by mindaugasa
su liūdesiu pranešu, kad jau antra diena nebematome kadais diregtoriaus dovanotos katytės. atsižvelgiant į viską, jau ir nebesitikime pamatyti. visus tuos 10+ metų ji buvo mūsų šeimos narys. senatvė, vienok ėmė viršų. matyt, jausdama dienų pabaigą, kaip katėms būdinga, išėjo iš namų į amžinos medžioklės plotus.
hau
Re: 2024
Posted: 28 Oct 2024, 23:44
by w919
unlike/negeri metai. vienok Balsių energija lems gyvunijos renesansą.
Re: 2024
Posted: 29 Oct 2024, 13:33
by mindaugasa
taip. sedi dar du rensensai nuo šaldytuvo, nenutoldami labai. čiurlių populiacija sumažino iki nulio. biaurybes. anyway, kaimynas (kitas) papasakojo įtikinamą įstoriją, kaip jo tėvas, artėjant rusams (!) užkasė pamiškėje harley-deividson. tik variklį kažkodėl išėmė. vėliau jis su tuo varikliu buvo išvežtas. tai va. o harely-deividson, suvyniotas/ištepaluotas guli po žeme. vieta maždaug 100x100m. kaimyno sūnus, motorcyklistas-endurniukas jau bandė ieškoti. nepavyko. dabar galvoju.
Re: 2024
Posted: 29 Oct 2024, 17:44
by w919
HD turi didelių problemų dabar. Geriau neieškot. Hellsai jau skalpuoja HD ownerius. Mįslė: kodėl?
Re: 2024
Posted: 31 Oct 2024, 16:22
by w919
Linkėjimai.
Re: 2024
Posted: 06 Nov 2024, 12:32
by w919
Kadangi šis forumas tampa asmeniniu, tai manau niekas nesupyks, jei pasidalinsiu atgavinama idėja apie MF news. Angliškai šį kartą, nes auditorija jau persėdo ant BMW.
https://motofrakcija.blogspot.com/2024/ ... rs-to.html
#banned
Re: 2024
Posted: 19 Nov 2024, 12:03
by mindaugasa
pala, trendas? tai neparduoti įmonės motorcyklo?
Re: 2024
Posted: 29 Nov 2024, 16:59
by w919
mindaugasa wrote: ↑19 Nov 2024, 12:03
pala, trendas? tai neparduoti įmonės motorcyklo?
KTM bankrutavo, Bimota dabar rulez.