Page 2 of 3

Posted: 01 Nov 2006, 13:42
by Username
Patiko visiems, visi buvo davolni, prasukti ~5k km praejo nepastebimai. Kai kada pramynus 1000+km per diena, vakare nesijausdavo absoliuciai jokio nuovargio...net keista. Prancuzijoje , Monake ar Italijoje lauko temp. 25 silumos, hebra mina su motais non stop. Va taip va blia, gryzti i LT ir gali depresija apimti (gerai kad ne mane :mrgreen: )

Posted: 02 Nov 2006, 10:26
by w919
Vee Crunchy wrote:ir nejauge tau kreivas porschu dezainas patinka? :?
zinok dedu tau minusa. niekad nemaniau kad to reikes!

Posted: 02 Nov 2006, 10:30
by w919
Username wrote:Imetu pics'a situacijos aiskumui padidinti:


Image
tavo ta kairiausia? kuode neturbo? ant posukio gerai ishtraukia!??

Posted: 02 Nov 2006, 10:38
by Username
Kairiausia yra senesne, 996 modelis, ir ji priklauso tokiam V. Markeviciui... :D

Siaip turbo lagai biski saks, atmosferinis labai smagu responsa turi. Visos atmosferines buvo, visos carreros.

Posted: 02 Nov 2006, 10:42
by Vee Crunchy
w919 wrote: zinok dedu tau minusa. niekad nemaniau kad to reikes!
Dekoju.

Posted: 02 Nov 2006, 10:45
by w919
Username wrote:Kairiausia yra senesne, 996 modelis, ir ji priklauso tokiam V. Markeviciui... :D

Siaip turbo lagai biski saks, atmosferinis labai smagu responsa turi. Visos atmosferines buvo, visos carreros.
nutai cia visos 996. kairiausia yra Carrera 4S tai klausiu ar gerai istraukia. Markeviciaus nepazistu. geras zmogus?

Posted: 02 Nov 2006, 11:24
by Username
Nu tai deja ne, cia yra 996 tik trys o vat paskutines dvi yra 997 (pati paskutine musu).

Markevicius yra buves teisingumo ministras (ir dar vidaus reikalu jei neklystu) :) Kaip tu delfi skaitai, a? :) Zmogus geras, paprastas toks...kuklus :)

Posted: 02 Nov 2006, 11:29
by w919
persiprasau, kai pasakei - pamaciau.

tai ministras, vadinasi, uz mokesciu moketoju pinigus pirko?!! is valstybes voge! skaityk is musu?! parasykit visi kaip galvojat.

Posted: 02 Nov 2006, 11:34
by Username
Manau kad turbut taip ir buvo! Nors kita vertus jis jau nebeministras o pirko gal po isejimo? Nezinau, cia turbut vidaus reikalu paslaptis!

Posted: 02 Nov 2006, 11:39
by didzhej
w919 wrote:tai ministras, vadinasi, uz mokesciu moketoju pinigus pirko?!! is valstybes voge!
Siai dienai, kas prieina prie lovio, tas ir turi.. ir vogimu nepavadinsi, nes dar nei vienas politikas uz tai nesedo i kaLejima. Tik buna viesai pazeminti :)

Jei moka zmogus graziai gyventi, galima ji pateisinti... O gyventi, matau, moka :)

Posted: 02 Nov 2006, 11:42
by w919
sutinku. as beje irgi mokeciau tikrai!! net galiu isvardinti ka nusipirkciau!

Posted: 02 Nov 2006, 11:57
by Username
Siaip visuomet pirmas vaizdas dazniausiai buna klaidingas, ir tauta visuomet turi "savo" nuomone :) Bet cia normalu, juk Lietuvoj gyvenam :)

Realiai tai tas zmogus senai jau turi versla kuris jam atnesdavo (atnesa) daug daugiau negu tas "lovys" ir politika turbut buvo is "idejos". O greiciausiai savo padetimi naudojamasi ne finansiniais reikalais :)

Mazesnes zuveles tai aisku kad bando ilysti i isrinktuju tarpa ir jau kiek gali prisiryti trupiniu :)

Posted: 02 Nov 2006, 12:00
by didzhej
Username wrote: Mazesnes zuveles tai aisku kad bando ilysti i isrinktuju tarpa ir jau kiek gali prisiryti trupiniu :)
Labai is aukstai pasakyta...
bet taip yra, sluoksniuojasi zmones palengva... midle class niekaip netaikys i Porsche samburius.

Posted: 02 Nov 2006, 12:06
by Username
Manau kad taip ir yra nes tie kurie istikruju nori prie lovio, gauti didesni atlyginima, butent del to eina ir panasiai tai yra "sustausko" serijos ir geriausiu atveju chrysleri paima (uz kuri poto pizdiulei dar gauna :D )

Arba kaip tas Grazulis ir jo dzipas, ane? :)

O tas pats V.M. tai turi ne viena masina ir sitoji turbut butu "is pigesniu" :)


Daugiau politiku tame raide praktiskai nebuvo :)

Posted: 02 Nov 2006, 12:22
by didzhej
.. bet paradoksas, didzioji dalis ne-politikai, bet labai glaudziai buna su ja susije... (cia siaip, lyrinis nukrypimas).