Page 2 of 79

Posted: 03 Jul 2006, 13:28
by Renaz
Aiskumelis, tai ziurek kada ir susitiksim prasukt rateli. As pats irgi turiu daugiau teoriniu ziniu nei praktiniu, bet gal ziurek ka naudongo ir patarciau ;)

Zinau viena gera vieta - Balsiai, prie tokio balto namo., Ten kiek maciau palei asfalta yra sviezios zolytes, tai ja galetumem sumest anapus tvoros, beigi aplink pieveliu priziuretu visokiu! Ten irgi galima prasinest.

Tiesa piktu tetu su sunimis galim sutikt... kas negerai baisiai.

Posted: 03 Jul 2006, 13:44
by Rashyd
jo but gerai, parodytum kelia i gžygiškiu trasa..
gal kokiu linku del teorijos turi, kur trumpai drutai parašyta enduro technika? reiktu kazka perskaityti, bo kai is vaziavimo kokiu sudu prisimokysiu, bus sunku taisyti paskui...

Posted: 03 Jul 2006, 14:38
by Renaz
Apie offroad technika ne baisiai daug ko yra internete. Viskas uzslaptinta ir uzskreginta.

Na ka gali prisimokyt nuo pat pradziu, kas skiriasi nuo vaziavimo su britva, tai atkreipk demesi i:
- kokju ant pakoju vieta. pakojis turi buti ne prie kulno o labiau priekyje, kad ant pakoju galetum pasistiebti.
- ranku padetis - ismeti rema, alkuniu neleidi zemyn.
- pratinesi vazineti stovint. kuo daugiau, tuo geriau.
- baka laikai suspaudes keliais kaip "Teve musu", tiek stovint tiek sedint
- nezinai ka daryt, suk gaza (sita jau zinai)
- stabdai zvyruose ir smeliuose daugiau galu, priekiu - tik ant asfalto!
- ieinant i posuki, islaikai kuno vertikalia pozicija, o ne vertiesi i posuki. Slystelejus galui kaip akmuo snukiu desies i purva!
- Sankaba spaudi dviem pirstais, stabdi vienu (max dviem)

Tiek trumpai. Jei atrasiu kokiu linku - papildomai imesiu.
Del Grigiskiu trasos - welkom, galim kuri vakara nuvaziuot kartu.

Posted: 03 Jul 2006, 15:40
by Rashyd
thnx.
I posukius eiti sedint/stovint? Koja iskisinet i prieki?

sia savaite isvarau i norge su dviraciais pavaziuot, kita savaite galima bus skirti purvui...
Renaz wrote:Apie offroad technika ne baisiai daug ko yra internete. Viskas uzslaptinta ir uzskreginta.

Na ka gali prisimokyt nuo pat pradziu, kas skiriasi nuo vaziavimo su britva, tai atkreipk demesi i:
- kokju ant pakoju vieta. pakojis turi buti ne prie kulno o labiau priekyje, kad ant pakoju galetum pasistiebti.
- ranku padetis - ismeti rema, alkuniu neleidi zemyn.
- pratinesi vazineti stovint. kuo daugiau, tuo geriau.
- baka laikai suspaudes keliais kaip "Teve musu", tiek stovint tiek sedint
- nezinai ka daryt, suk gaza (sita jau zinai)
- stabdai zvyruose ir smeliuose daugiau galu, priekiu - tik ant asfalto!
- ieinant i posuki, islaikai kuno vertikalia pozicija, o ne vertiesi i posuki. Slystelejus galui kaip akmuo snukiu desies i purva!
- Sankaba spaudi dviem pirstais, stabdi vienu (max dviem)

Tiek trumpai. Jei atrasiu kokiu linku - papildomai imesiu.
Del Grigiskiu trasos - welkom, galim kuri vakara nuvaziuot kartu.

Posted: 03 Jul 2006, 15:51
by Renaz
Jo, i staigesni posuki dazniausiai sedint. kartais vaziuojamas stovint, priklauso nuo greicio, posukio specifikos.

Koja kisi tiesiai i prieki, nelaikyk tiesiai itemptos, vos vos kelias laisva turi but (kad smugi gavus, neuzlinktu i kita puse) kulnu rodydamas mazdaug ties priekinio rato asimi. Standziai glaudi prie bako, kita koja spaudi baka i posukio puse, spaudi pakoji isorine koja, pats laikaisi tiesiai, alkunes nenuleistos, ziuri i posukio isejimo puse.

Baiges posuki, dedi koja atgal ties padu pagalvelemis ant pakojo ir vel stojies. Ir darai taip pritupimus pastoviai.

Aisku yra specifikos, ne visad tai galioja besalygiskai.

Ir siaip as dar labai zalias, tai gal vietomis nusneku siek tiek. Beje tau labai praverstu McGrath (motocrosso dievas) DVD su technikos basic'u. Tai mokosi pradinukai Enduro mokykloje visa diena. Galesiu perduot DVD arba imest i FTP (jei kas duos priejima). Taip pat turiu viena nebloga italisk amokykla. Italiskai daug sneka, bet didesne verte is rodomu suletintu vaizdu!

Posted: 05 Jul 2006, 11:33
by Vee Crunchy
Skambino ka tik Danas aka KLR, sake kad siryt uzsimuse Enduroman'as..

Posted: 05 Jul 2006, 11:34
by Renaz
Negali but! BLEEEEED NX :(
Ar tikrai, cia ne bajeris kazkoks nelemtas? Jie gi kelioneje aplink Lietuva... pizdets bled naxuj...

Posted: 05 Jul 2006, 11:35
by _hey
WTF :!: :?: :-O

daugiau kazka sake
:?:
Kur kaip ? :-O

Posted: 05 Jul 2006, 11:37
by Vee Crunchy
kazkur prie butinges. Kiek suprantu cia ta kelione aplink lietuva buvo. Daugiau nieko nzn

Posted: 05 Jul 2006, 11:40
by _hey
skambinau Dainiui, jis APL06 nevaziavo, nes pats su trauma sedi, bet kiek sake, tai kad Linas butingej liko su kazkuo nakvoti atsisyre nuo grupes ir is ryto ~ 6 valanda vaziuodamas asfaltu kazkur nugarmejo i pakele :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Posted: 05 Jul 2006, 11:46
by Renaz
Man ziune rase pries pora dienu, kad sekmingai pasieke Butinge. Uzienieciai laikosi, visiems litovcams viskas ok.

...

Posted: 05 Jul 2006, 11:55
by storms
jis prezidentas?

Posted: 05 Jul 2006, 11:56
by siero
storms wrote:jis prezidentas?
taip :(

Posted: 11 Jul 2006, 11:22
by Renaz
Tai kada darom motofrakcijos purvabridziu sliota? Reik atpist britvas man rodos! Trasa suformuosim miske, kad rimciau viskas atrodytu. :supz:

Posted: 11 Jul 2006, 11:36
by storms
Renaz wrote:Tai kada darom motofrakcijos purvabridziu sliota? Reik atpist britvas man rodos! Trasa suformuosim miske, kad rimciau viskas atrodytu. :supz:
ant mases paliubomu nepaimtumet*

*- su salyga kad rashydas bus uzh brytwas