Page 2 of 8

Posted: 13 Jul 2007, 13:32
by storms
man ir
jau moraliskai nusiteikineju savaitgaliniam litrabolui

Posted: 13 Jul 2007, 13:46
by gediminas
o man pries 13 menesio diena - penktadieni, visada perpucia-surakina kakla. Paskutini karta buvo balandzio 13, dabar liepos 13. :-k
Belieka pasidziaugti, kad sekantis perputimas tik po beveik metu - 2008 birzelio 13d. :^o

Posted: 10 Jan 2009, 23:17
by inter
Velnias, dejau didelias viltis i pikantiska temos pavadinima, o cia nusivaziuota iki litrabolo - po minusa visiems!
Arba :laughing6: ...
Dabar greitai visi apgailestaukit ir savanoriskai parekomenduokit krumpliaracius ir lenciuga panasonicui. Pagrinde matalinimui, todel 520 plocio butu privalumas. Na, tai kas dabar ant bangos, kas pades pelnyti pagarba prie Ganerio?

Posted: 11 Jan 2009, 00:53
by storms
inter wrote:Velnias, dejau didelias viltis i pikantiska temos pavadinima, o cia nusivaziuota iki litrabolo - po minusa visiems!
Arba :laughing6: ...
Dabar greitai visi apgailestaukit ir savanoriskai parekomenduokit krumpliaracius ir lenciuga panasonicui. Pagrinde matalinimui, todel 520 plocio butu privalumas. Na, tai kas dabar ant bangos, kas pades pelnyti pagarba prie Ganerio?
su salyga kad bvezame top quality supersprox produkcija - iskart per prievarta rekomenduoju jamt ja
aliumo lengvums + pieno durnability!
rasyk pm arba belenkaip kitaip
Image

Posted: 11 Jan 2009, 10:34
by mindaugasa vol.2
woho! pranesu, kad pastininkas jau ishejo i darba ir atnese pora zaigzdziu.
ta proga ivyks montavimas.
grandine (520, be jokiu o ringu) kazkada nutveriau pas shuma, uz truputi daugiau kaip 200lt.
zvaigzdes emiau is vokiecio, bet labai daug jo nerekomenduoju: ikale invoisa su pvm ir aplamai galu gale atsistojo viskas uzbrangiai.
imk supersporxa ir as imu. bus grazu!

-1/+2 zvaigzdes, +2 linkai grandine, kad kai labai nevalins butu galima ir dar danty-du i gala imesti.

edit: praktika-motinele parode, kad +2 grandines link'ai yra truputi daugokai.

Posted: 11 Jan 2009, 11:44
by _heyy
em, o tai brytvon ne oringine 520 grandine kazkokia kitokiai, nei shudabrydziam? nes shudabrydines be oringu kainuoj ~100 lt :-$

Posted: 11 Jan 2009, 11:58
by mindaugasa vol.2
_heyy wrote:em, o tai brytvon ne oringine 520 grandine kazkokia kitokiai, nei shudabrydziam? nes shudabrydines be oringu kainuoj ~100 lt :-$
dont know.
gal tensile strenght didesnis? mol, kazkiek tai apkrova didesne?
siaip uz 100lt, tinkancios panasonikui nemaciau.
cia ~400ccm asfaltiniam mocam uz tiek eitu nupirkti.

dedant litrui 520 grandine, tai siulo pacia-pacia-labiausia deti (kad laikytu), tai kainos gal koks 100eur tuomet?

Posted: 11 Jan 2009, 12:32
by motobiker
radau manuale toki sakini : *- Do not use any oil sold commercially as "drive chain oil ".Such oil can damage O-rings.
After washing and drying chain,oil it with a heavyweigth motor oil.
Klausimas - nafiga tada tie grandiniu tepalai reikalingi :-k

Posted: 11 Jan 2009, 15:21
by tckd
motobiker wrote:radau manuale toki sakini : *- Do not use any oil sold commercially as "drive chain oil ".Such oil can damage O-rings.
After washing and drying chain,oil it with a heavyweigth motor oil.
Klausimas - nafiga tada tie grandiniu tepalai reikalingi :-k
kazkada jau ir as itariau, kad gal nafig ta grandine tept? :albino:

Posted: 11 Jan 2009, 17:16
by _heyy
mindaugasa vol.2 wrote:
_heyy wrote:em, o tai brytvon ne oringine 520 grandine kazkokia kitokiai, nei shudabrydziam? nes shudabrydines be oringu kainuoj ~100 lt :-$
dont know.
gal tensile strenght didesnis? mol, kazkiek tai apkrova didesne?
siaip uz 100lt, tinkancios panasonikui nemaciau.
cia ~400ccm asfaltiniam mocam uz tiek eitu nupirkti.

dedant litrui 520 grandine, tai siulo pacia-pacia-labiausia deti (kad laikytu), tai kainos gal koks 100eur tuomet?

em, praejau visa DID, RK ir Iriso asortimenta ir NE-O-X-Z-ringiniu grandiniu galingesniam kaip 400 ccm baikui neradau. ir tai visas siulo tik shudabrydziam. kiba koks nors super tuper reicinginis gamintojas gamina specialiai panasonikam? tai bet kokia prasme jas det i panasonikus? del keliu gramu, kad kas gonkes keist? :roll:

Posted: 11 Jan 2009, 18:09
by mindaugasa vol.2
pala, kaip neradai galingesniam negu 400ccm?
nieko nesuprantu :-k
zr. as dabar dejau regina lenciuga:
http://www.reginachain.it/eng/products/range.shtml
paziurime ten kur supersport. yra atskirai 600-750; 750-1000 ir virsh 1000ccm
racing non-o-ring lenciugo stiprumas apie 35000N

panasiai ir d.i.d paisho:
http://www.didchain.com/xring1.htm
350/750/1000ccm varikliams

panasonikui ir be o ringu taip jau daznai nesueda. paklauskime sportininku.
beje, be oringu granide jau rankoje ciupinejant daug lengviau lankstosi, "minkstesne". o greit sukant ja, ne veltui raso, kad ir kelios AG prapuola grandines pasipriesinimui iveikti + iki 0.5kg papildomos besisukancios mases.

Posted: 11 Jan 2009, 20:45
by _heyy
a, hehe, tai jo tu visokiu x, z ir ttt ringu aisku yra. as turejau mintyje gryna plienine grandine be jokiu ringu. vat tos maziausiai ag sueda ir jas gonkese shudabrydistai naudoja (dj naudojo kartinguose). bet jos greit susidevi. nes kad ir kokio bebutu profilio ringai, jie vistiek islieka ringais :P

Posted: 11 Jan 2009, 21:10
by mindaugasa vol.2
regina tai kazkiek skirsto ir neoringinius lenciugus:
"Road racing: GP3 for 125cc, GPMV for 250cc and GPSV for higher capacities.
• Motocross/ Motard: GPXV.
• Supersport: GPZN.
• Enduro: GPZN.
• Superbike: GPZ."

praeita sezona nauris berods su viena grandine atvaziavo, cibirka 2006 - su dviem.

Posted: 11 Jan 2009, 22:44
by tckd
taiva sakau ko tos man grandienes an kiaulio nelaiko
iskiso hejus lenciugeli nuo 125kubu.. ir se tau :duxina:

nors kazkaip IRIS isvis nematau litrui papaisymu..mindaugai parodyk?!

Posted: 11 Jan 2009, 22:49
by mindaugasa vol.2
grandines iris? saldanius tokius tik zinau.
grandines tai butu did, rk, tsubaki, afam, regina.