Page 2 of 4
Posted: 30 Nov 2006, 15:22
by Username
imk tu kaip izeidima ir viskas! Nesismulkink cia

Posted: 30 Nov 2006, 15:25
by w919
mindaugasa wrote:telikas is tiesu buna iungtas: fonas arba ziuri pypliai. as nesedziu prie teliko. jei yra pasirinkimas: skaitau. knyga kotiruoju auksciau teliko: neprisirishes prie laiko ir repertuaro ir aplamai tv tai kazkaip daugiau emocijos, o knyga - infa. va!.
o gonkes ijungiu, kai kas nors atvaziuoja i svecius.
aha!
edit: jei netiki, galiu duoti zmonos telefona, pasitikrink! cia ne poza, blia!
aha! suprask pas tave fonas, o pas kitus laiko svaistymas!

tuopaciu apie knyga - praeita savaite kaiptik skaitau apie kit-car'o gamyba, ..kazkaip ziuriu, kazko truksta -aha FONO! tik cpaukst per distanciny o ten Evansas Westfield'a surinkineja! nu ir kotiruok tu po to!!
Posted: 30 Nov 2006, 15:33
by mindaugasa
Posted: 30 Nov 2006, 17:38
by Renaz
Mielieji rokeriai, nespreskite mano laiko planavimo dilemu!
Problema: uzkniso mazas telikas su shudinu garsu, uzkniso jungt laptopa prie teliko su laidais per visa kambari ir ziuret DVD. Teliko reikia Explorer, Discovery, Eurosport ir pan. ziurejimui. Zmonai - kiti reikalai, teliko reikia.
Konstruktoriaus darbas nedomina, turiu kitu uzsiemimu.
Posted: 30 Nov 2006, 18:09
by Yvl
Renaz wrote:Problema: uzkniso mazas telikas su shudinu garsu
nu tai jami pati brangiausia CRT telika ir dyvydy plejara... nu dar kalonkes 5-1 ir kame parkes?
mano feja irgi LCD teliko buvo uzsidegus - mol "ojojoj koks grazhus paziurek!" kol uz rankos neatvedziau ir neparodziau kaip skiriasi CRT ir LCD vaizdas pastacius telikus viena shalia kito... parkes baigesi.
Posted: 30 Nov 2006, 18:11
by mindaugasa
Yvl wrote:Renaz wrote:Problema: uzkniso mazas telikas su shudinu garsu
nu tai jami pati brangiausia CRT telika ir dyvydy plejara... kame parkes?

Posted: 30 Nov 2006, 18:13
by Yvl
mindaugasa wrote:

nu.. tiknalogyju aukos... LCD (net nekalbu apie plazma, kuri paseno net nepradejus gyvent) dar oj kaip toli shudais plaukt iki CRT lygio..
nepatiko.
skaitau reiktu tema LOCK!
kur ziuri moderatoriai :?:
Posted: 30 Nov 2006, 18:19
by Yvl
info is
www.avitela.lt
TELEVIZORIUS SAMSUNG WS 32 Z 409 P
2.399,00 LTL
82 cm įstrižainė, 100 Hz skleistinė, "Slim Fitt" plokÅ
Posted: 30 Nov 2006, 19:30
by _hey
pasakysiu stai ka ilgai ir nuobodziai skaites sitas vartotojiskas nesamones - pats irgi galvojau dideli telika uz iki 1500 lt nuspirkt, bet kai nesigavo, tai spjoviau ir isleidau pinigus rimciau :!:
ner cia ko prie teliko sedet kai lauke toks geras oras :!:
Posted: 30 Nov 2006, 20:30
by Username
O jeigu IR lauke IR prie teliko?

Posted: 01 Dec 2006, 11:10
by storms
o ka daryt kai vietos nera?
a
?
reikia LCD
klausimas - kokio?
Posted: 01 Dec 2006, 11:18
by w919
daznai pastebiu kad tie vietos taupytojai, nusipirke LCD telika jy pastato ant to pacio televizoriaus staliuko, toj pacioj kambario vietoj, kaip ir paprasta TV.

zodziu sutaupo ORO, o ne vietos.
jei kabinsi ant sienos ar kitaip protingai integruosi i interjera - kita sneka.
Posted: 01 Dec 2006, 11:24
by storms
w919 wrote:daznai pastebiu kad tie vietos taupytojai, nusipirke LCD telika jy pastato ant to pacio televizoriaus staliuko, toj pacioj kambario vietoj, kaip ir paprasta TV.

zodziu sutaupo ORO, o ne vietos.
jei kabinsi ant sienos ar kitaip protingai integruosi i interjera - kita sneka.
kabinsiu!
o dvd grotuva irgi galesiu pakabint?
p.s.
einam apsinuodyt?
Posted: 01 Dec 2006, 11:28
by efk0nas
Neseniai teko pačiam taip pat apsipirkinėt, pasirinkau:
Philips LCD-TV 32PF7331 32" (81cm)/ Black/ 16:9/ 1366x768/ 500cdqm/ 3200:1/ 8ms/ HDMI/ HD ready
+
Sony DAV-DZ410/ RMS 850W (142Wx5+140W)/ DivX/ DVD-R/RW DVD+R/RW CD-R/RW/ JPEG/ MP3/ Dolby Digital/ DTS/ Dolby Prologic II/ FM tuner
O Å
Posted: 01 Dec 2006, 11:32
by Arvis
Siaip butu miela issprest taip, kad tas pat telikas ir monitoriu karts nuo karto atstotu (kombinacijoj su beviele pele/klaviatura). Ale problema, (bent pas mani) kad reik nerealiai ilgo VGA kabelio. Ir per toki atstumo kakybe ishsibezda labai.