Posted: 01 Dec 2006, 15:25
o tai mintis kokia buvo, mintis!?
jis jai patiko? vedesi uz mokyklos kanpo??
jis jai patiko? vedesi uz mokyklos kanpo??
nezhinau dar, bet suzhinosiumindaugasa wrote:o tai mintis kokia buvo, mintis!?
jis jai patiko? vedesi uz mokyklos kanpo??

uz toki savalaiki emotikona, champui +3 (kai galesiu)!champ wrote:
skaitau, kad jaunesnes damos yra labai geraiYvl wrote:Dar vienas pasaulio margumynas:
Pasikalbejimas su puske per SKAIPA
[15:14:16] Grazinute says: o klausyk to su melyna maike (http://www.motofrakcija.lt/gallery/Walkoutas/MF_012) vardas ne Giedrius?????
[15:14:33] Yvl says: nujo, giedrius.
[15:15:24] Grazinute says: jis mokesi mano mokykloje, metais viresnis
nu ir t.t...
Ne bet jau koki ariolikta karta pamatau, koks mazhas tas lietuviskas internetas.. Kaip kokia kamanes ar tai laumzhirgio ishange.. nekitaip...
a shudo pyrago tau! suzinosiu VISKA ir pavieshinsiu!!!!!storms wrote: skaitau, kad jaunesnes damos yra labai gerai
duok jos nuotrauku ir siaip aprasyk visus fychersus
ciprasau, kad nusisnekejau.w919 wrote:puikiai zinau ir turiu visus paveiksliukus ir straipsnius. valino? nejuokink auditorijos!!