Page 2 of 2

Posted: 01 Dec 2006, 15:25
by mindaugasa
o tai mintis kokia buvo, mintis!?
jis jai patiko? vedesi uz mokyklos kanpo??

Posted: 01 Dec 2006, 15:26
by w919
o puskes nuotrauka KUR? ar manai mes cia apie ora snekesim dabar?!

Posted: 01 Dec 2006, 15:27
by mindaugasa
jo! kaip ten: this thread is worthless without the picks???

Posted: 01 Dec 2006, 15:32
by Yvl
mindaugasa wrote:o tai mintis kokia buvo, mintis!?
jis jai patiko? vedesi uz mokyklos kanpo??
nezhinau dar, bet suzhinosiu :D suzhinosiu ble VISKA!!!! =D>

Posted: 01 Dec 2006, 15:34
by mindaugasa
stormsas papuole! #-o
as paskum duosiu adresa, kur reikes infa permesti.

Posted: 01 Dec 2006, 16:38
by champ
:zaneta:

Posted: 01 Dec 2006, 17:11
by mindaugasa
champ wrote::zaneta:
uz toki savalaiki emotikona, champui +3 (kai galesiu)!

Posted: 02 Dec 2006, 13:10
by storms
Yvl wrote:Dar vienas pasaulio margumynas:

Pasikalbejimas su puske per SKAIPA

[15:14:16] Grazinute says: o klausyk to su melyna maike (http://www.motofrakcija.lt/gallery/Walkoutas/MF_012) vardas ne Giedrius?????
[15:14:33] Yvl says: nujo, giedrius.
[15:15:24] Grazinute says: jis mokesi mano mokykloje, metais viresnis

nu ir t.t...


Ne bet jau koki ariolikta karta pamatau, koks mazhas tas lietuviskas internetas.. Kaip kokia kamanes ar tai laumzhirgio ishange.. nekitaip...
skaitau, kad jaunesnes damos yra labai gerai
duok jos nuotrauku ir siaip aprasyk visus fychersus

Posted: 02 Dec 2006, 16:47
by Yvl
storms wrote: skaitau, kad jaunesnes damos yra labai gerai
duok jos nuotrauku ir siaip aprasyk visus fychersus
a shudo pyrago tau! suzinosiu VISKA ir pavieshinsiu!!!!!

Posted: 04 Dec 2006, 17:17
by mindaugasa
pabandome suzinoti ar wajdulis zino tokia evoblade? kaip ji atsirado ir ar valino ar kaip visada?

Posted: 04 Dec 2006, 19:46
by w919
puikiai zinau ir turiu visus paveiksliukus ir straipsnius. valino? nejuokink auditorijos!! #-o

Posted: 04 Dec 2006, 19:50
by mindaugasa
w919 wrote:puikiai zinau ir turiu visus paveiksliukus ir straipsnius. valino? nejuokink auditorijos!! #-o
ciprasau, kad nusisnekejau.
yr viena ant pardavimo: 8500svaru. skaitau, nepadoriai daug, kaip uz nevykusi baika. kuvalda?

Posted: 04 Dec 2006, 22:02
by gonzas
suzinokime!


jeigu lyja lietus, kazhkodel visi lpg turetojai puola piltis duju.


© Statoil statiskos ir kontrzhvalgybos skyrius