Posted: 05 Dec 2006, 20:44
nu man uztai niekas nemoka ir as nieko nemokesiu tai jei net ir tris postus pavarysim tai bus gerai 
Nepamirsk sukurt atskiros temos "Kieno didesnis pinpalas". Suveshes tema nedelsiant! Praktiskai visos tamstos temos ten ir bus... jei jau toks tvarkingas moderatorius busi.Username wrote:Cia tik pradzia, poto pradesim moderuoti ir atskirti temas kur "blevyzgos" o kur "technika" o kur "linkai ar sportas". Nes dabar visi visur raso viska :!:
mindaugasa wrote:tik abejoju, ar pavyks ishlaikyti tema toliau tracio posto. cia tokia motofrakcijos dvasia - viska subjauroti
Atrodai labai durnai is sono, kaip koks kvailas -iolikinis negaves saldainioRenaz wrote:Nepamirsk sukurt atskiros temos "Kieno didesnis pinpalas". Suveshes tema nedelsiant! Praktiskai visos tamstos temos ten ir bus... jei jau toks tvarkingas moderatorius busi.Username wrote:Cia tik pradzia, poto pradesim moderuoti ir atskirti temas kur "blevyzgos" o kur "technika" o kur "linkai ar sportas". Nes dabar visi visur raso viska :!:
Pirma dali paziurejes nusivyliau... zliumbia Chiarlis visa laika ir tiek..._hey wrote:rase to dakar neidomu?
sakiau ....
cia subalansavimas vadinasi!mindaugasa wrote:+1. taip turetu buti. tik abejoju, ar pavyks ishlaikyti tema toliau tracio posto. cia tokia motofrakcijos dvasia - viska subjaurotiUsername wrote:Cia tik pradzia, poto pradesim moderuoti ir atskirti temas kur "blevyzgos" o kur "technika" o kur "linkai ar sportas". Nes dabar visi visur raso viska :!: