Page 2 of 2

Posted: 05 Dec 2006, 20:44
by Username
nu man uztai niekas nemoka ir as nieko nemokesiu tai jei net ir tris postus pavarysim tai bus gerai :D

Posted: 05 Dec 2006, 20:56
by Renaz
Username wrote:Cia tik pradzia, poto pradesim moderuoti ir atskirti temas kur "blevyzgos" o kur "technika" o kur "linkai ar sportas". Nes dabar visi visur raso viska :!:
Nepamirsk sukurt atskiros temos "Kieno didesnis pinpalas". Suveshes tema nedelsiant! Praktiskai visos tamstos temos ten ir bus... jei jau toks tvarkingas moderatorius busi.

Posted: 05 Dec 2006, 20:57
by Renaz
mindaugasa wrote:tik abejoju, ar pavyks ishlaikyti tema toliau tracio posto. cia tokia motofrakcijos dvasia - viska subjauroti :)

Butent! Atejai ir subjaurojai visa varima ant juzerio!

Posted: 05 Dec 2006, 21:01
by _hey
rase to dakar neidomu?

sakiau .... :)

Posted: 05 Dec 2006, 21:04
by Username
Renaz wrote:
Username wrote:Cia tik pradzia, poto pradesim moderuoti ir atskirti temas kur "blevyzgos" o kur "technika" o kur "linkai ar sportas". Nes dabar visi visur raso viska :!:
Nepamirsk sukurt atskiros temos "Kieno didesnis pinpalas". Suveshes tema nedelsiant! Praktiskai visos tamstos temos ten ir bus... jei jau toks tvarkingas moderatorius busi.
Atrodai labai durnai is sono, kaip koks kvailas -iolikinis negaves saldainio :laughing:

Posted: 05 Dec 2006, 21:16
by Renaz
Daznai tenka susitikt su astuoniolikiniais, netgavusiais saldainio?

Posted: 05 Dec 2006, 21:17
by Renaz
_hey wrote:rase to dakar neidomu?

sakiau .... :)
Pirma dali paziurejes nusivyliau... zliumbia Chiarlis visa laika ir tiek...

Posted: 05 Dec 2006, 21:55
by Qu'est ce que c'est
kokia cia xujnia cia su frakcija isdarinejama. nepatiko.
kas per moderavimai? kokiataj bite+ bandoma zaist ?

Posted: 06 Dec 2006, 08:12
by w919
netoleruosiu pjautyniu motomanisku tonu ir prasau to nepradet. apie reforma ir yuzefa galite pareiksti atitinkamoj temoj su pollu.

Posted: 06 Dec 2006, 10:33
by storms
mindaugasa wrote:
Username wrote:Cia tik pradzia, poto pradesim moderuoti ir atskirti temas kur "blevyzgos" o kur "technika" o kur "linkai ar sportas". Nes dabar visi visur raso viska :!:
+1. taip turetu buti. tik abejoju, ar pavyks ishlaikyti tema toliau tracio posto. cia tokia motofrakcijos dvasia - viska subjauroti :)
cia subalansavimas vadinasi!

Posted: 06 Dec 2006, 10:34
by didzhej
nu ir ka... minusu pliusu pasipils dabar... :)

Posted: 06 Dec 2006, 10:55
by Rashyd
Suraskit skripta, kur galima butu varna uzdeti, kad kuri nors tema neidomi ir visda rodytu "skaityta" ir viskas. nereik cia tos bilibirdos.

Posted: 06 Dec 2006, 11:06
by didzhej
Taigi yra toolsas pazymeti temas kaip skaitytas, o del "idomi/non-idomi" cia jau tu geriau zinai, nei "Varna"...