Bekeles ratai?

Motofrakcijos Enduro skyrius
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

oho, stormas pats paklause ir pats atsake?!


storms wrote:
Renaz wrote:E, vaziuokit davai. Su salyga, kad vaziuoju sestadieni i Regitra, tai neprisijungsiu! Rashyd, nestabdyk davai. Bus fun! Ne tik Vingio parke voveres ir ploshtinykus gazdyt!
prastumei begemota?

Teoriskai taip. Rankipiniu negavau, bet pasake, kad niekam neduociau. Draugo draugas jams kaip pirma moca! Yra pro zapas piktas latvis, pasakes, akd atvaziuoju ir paimu, tik pasakyk.

Esu giliuose susimastymuose ka reiks jamt. Kudena matt kakzokia. Siaip vis tiek dideli graziau!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

storms wrote:
Renaz wrote:E, vaziuokit davai. Su salyga, kad vaziuoju sestadieni i Regitra, tai neprisijungsiu! Rashyd, nestabdyk davai. Bus fun! Ne tik Vingio parke voveres ir ploshtinykus gazdyt!
prastumei begemota?

Teoriskai taip. Rankipiniu negavau, bet pasake, kad niekam neduociau. Draugo draugas jams kaip pirma moca! Yra pro zapas piktas latvis, pasakes, akd atvaziuoju ir paimu, tik pasakyk.

Esu giliuose susimastymuose ka reiks jamt. Kudena matyt kakzokia. Siaip vis tiek dideli graziau!
Renaz, nepiktnaudziauk mygtuku "keisti" :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

storms wrote:
Renaz wrote:E, vaziuokit davai. Su salyga, kad vaziuoju sestadieni i Regitra, tai neprisijungsiu! Rashyd, nestabdyk davai. Bus fun! Ne tik Vingio parke voveres ir ploshtinykus gazdyt!
prastumei begemota?
Teoriskai taip. Rankipiniu negavau, bet pasake, kad niekam neduociau. Draugo draugas jams kaip pirma moca! Yra pro zapas piktas latvis, pasakes, akd atvaziuoju ir paimu, tik pasakyk.

Esu giliuose susimastymuose ka reiks jamt. Kudena matyt kakzokia. Siaip vis tiek dideli graziau!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

w919 wrote:
storms wrote:
Renaz wrote:E, vaziuokit davai. Su salyga, kad vaziuoju sestadieni i Regitra, tai neprisijungsiu! Rashyd, nestabdyk davai. Bus fun! Ne tik Vingio parke voveres ir ploshtinykus gazdyt!
prastumei begemota?

Teoriskai taip. Rankipiniu negavau, bet pasake, kad niekam neduociau. Draugo draugas jams kaip pirma moca! Yra pro zapas piktas latvis, pasakes, akd atvaziuoju ir paimu, tik pasakyk.

Esu giliuose susimastymuose ka reiks jamt. Kudena matyt kakzokia. Siaip vis tiek dideli graziau!
Renaz, nepiktnaudziauk mygtuku "keisti" :)
Pirma karta atleiskit, blynas sviles, ne ta mygtuka paspaudziau. Istaisiau ir be galo (siaip tai as su galu) atgailauju ir mushuosi i krutine. Ar atleisit?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

sakiauu, kad latviai jama! O tu netikejai
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

o tai i ka taikai
?
skaitau bergas tau prie zydru akiu tiktu!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Rashyd wrote:vaziuosim grupe ar po viena?
visi gausit zemelapius/legendas ir startuosit kas dvi minutes po PRO klases.

As stengsiuos vaziuoti rimtai :finga:

nors renginio pagrindinis tikslas - pavaziuoti kaip patinka, pabendrauti, pabuti su sheimyna ( tikiuosi mindaugas paaiskins kas tai yra) ir pan.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

storms wrote:o tai i ka taikai
?
skaitau bergas tau prie zydru akiu tiktu!
As tai skaiciau, kad taikiau i DRZ, bet mano taikini apkalbejo tulas ziune, sakes, kad bandes ir jam nepatiko, kad turejo smaugt ta DRZ, kad jis vaziuotu. Man aisku labiausiai prie sirdies gal va toks aparats butu...

http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bere ... 1217955420&

Bet nepatinka kick starteris, nepatinka mazas bakas! Noriu elektrinio pakurimo! Ir kokiu gal 500cc, jei mocas svers apie 130? Bo palyginus kg/kw santyki, DRZ 0,3, Dominatorius 0,26... Tai ne baisus skirtumelis gaunasi ne?
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

vaziavau su Aruno drz'tu tai irgi galiu pasakyti, reik ta dr'zta smaugti kaip mano 250 ccm, nes nuo zemu nichrena nevalyt. ta pati galiu pasakyti ir su vee sm'u.

so isvada imho jau geriau pyktas aparatas (alia husbergas, huskis, ktm'as) ir kas pora sezonu perrenkamas variklis, nei priduses motas be jokio malumo ;-)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Supratau.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

TAIP PAT renai, jei ieskai tokio, kaip mobile.de linke, tai skambink Egidijui i Zarasus - sake turi viena toki ledini pardavimui, tik nededa i skelbimus, nes "jei nenupirks, tai pats vazines" :D
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

O kaip sekas vaziuot Pauliui su jo Advencheriu? Ir dar kita KTMa turi, koki?

Ka patartumet jamt?

(gal as be reikalo parduodu, net nezinodamas ka jamsiu?)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:TAIP PAT renai, jei ieskai tokio, kaip mobile.de linke, tai skambink Egidijui i Zarasus - sake turi viena toki ledini pardavimui, tik nededa i skelbimus, nes "jei nenupirks, tai pats vazines" :D
Zinau as ta Egdiju is Zarasu. Sneka daugiau negu tyli, o tyli beveik niekad. nenoriu as su juo jokiu reikalu turet, nepatikimas jis man atrodo.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

jo adventuris jau menuo pas shumi stovi, nes tas nesugeba tepalu pakeisti - filtriuko is kauno neiseina atsisiusti. skaitau pradesiu keisti tepalus savo garaziuky - gal greiciau susitaupysiu bergui :-k :?:

o antras ktm'as - su visais tiuningais MX baijkas is Dino.
bac bac ten zveris - jau sedint ant jo baisu, kad tas neissoks is po taves kaip netasytas zirgas.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

jeigu tik kik starteris trukdo - tai tu neteisus.. nera jis baisia blogai.. jei mocas netvarkingas, tai problema. kai tavrkingas - nera baisia blogai. gi ne parketa perki
Post Reply