Page 2 of 2

Posted: 22 Dec 2006, 10:38
by storms
o priminkit, kur raidautas vyks?
nes sian po darbo varau per miest berga prasukt
iki tos vietos svajim xodam davaziuot imanoma
?

Posted: 22 Dec 2006, 10:38
by Yvl
zhinau Rygoj WISECO krautuve.

aciu uz demesi

Posted: 22 Dec 2006, 10:43
by Renaz
storms wrote:o priminkit, kur raidautas vyks?
nes sian po darbo varau per miest berga prasukt
iki tos vietos svajim xodam davaziuot imanoma
?
Geros gaideles rasliavoje girdet... bent jau truputi pabandyt skaitau, kad gal ir reiketu... lengvai taip...

Posted: 22 Dec 2006, 10:44
by didzhej
storms wrote:o priminkit, kur raidautas vyks?
nes sian po darbo varau per miest berga prasukt
iki tos vietos svajim xodam davaziuot imanoma
?
iki KAMo galima. Bet nuo jo, jau reikes eiti pieskom!

Posted: 22 Dec 2006, 10:44
by _hey
storms wrote:o priminkit, kur raidautas vyks?
nes sian po darbo varau per miest berga prasukt
iki tos vietos svajim xodam davaziuot imanoma
?
neissisuksi :!: minusus desiu kol bilobilis baigsis :!:

Posted: 22 Dec 2006, 10:45
by Yvl
didzhej wrote:
storms wrote:o priminkit, kur raidautas vyks?
nes sian po darbo varau per miest berga prasukt
iki tos vietos svajim xodam davaziuot imanoma
?
iki KAMo galima. Bet nuo jo, jau reikes eiti pieskom!
pragaras savo Buelli prie pat duru stato!! ir dar blokatoriu ant rato buvo gaves uz parkavima :D

Posted: 24 Dec 2006, 08:55
by Rashyd
ХОРОШО ПОКАТАЛИСЬ!!!

Kas galetu pasvajoti gruodzio 23 d. duoti raidauto, o trasa nereali. puikuma

Posted: 24 Dec 2006, 09:06
by didzhej
Sian ne su jumis, bet pasikatulinau ir visai nedaug.
Senieji Trakai.

p.s. papasakok, kaip veiket?

Posted: 24 Dec 2006, 09:26
by _hey
smagu matyt sugrizusi namo ;-)
imho i karba priejo visokio sh nuo bako dugno ir vel karbai gryba pjauna :-k
lauksim manekenu nuotrauku :)

p.s. grizes rasiau zinute i foruma apie rideouta, bet kazkaip prapuole :(

Posted: 24 Dec 2006, 10:41
by Rashyd
vartem meslus, fotkinomes, filmavomes, kritinejom, o galu gale as uzgesau 2 val. chiebra isvare priekabos ieskot, bet pasikuriau ir su varvekliais grizau savo chodu.
didzhej wrote:Sian ne su jumis, bet pasikatulinau ir visai nedaug.
Senieji Trakai.

p.s. papasakok, kaip veiket?

Posted: 24 Dec 2006, 10:48
by Rashyd
jo, as irgi galvoju kad blogas benzas nuo dugno suejo.. ir filtriukas oro ourvo jau gaves.

Buvo taip, atsitempiau moto iki zenklo, pasedejau, galvoju vistiek chujnia. pabandziau vest - nesiveda. tada nuemiau sedyne. pabandziau vest, uzsikure, uzdejau sedyne - uzgeso (oro maziau). vel uzvedziau (dar su sedyne). pradejo uzgesinet, kai gazo atsuki. uzvedziau be sedynes, daviau gazu - neuzgeso. tada uzmeciau sedyne neprisukinedamas ir pusiau trukciodamas namo. minimum pravalyt oro fitra, maximum korba prapust. beje kazkas sake griunuose parduoda kitaiskus ultragarsus kirbams valyt... galima butu garazui isigyt...

_hey wrote:smagu matyt sugrizusi namo ;-)
imho i karba priejo visokio sh nuo bako dugno ir vel karbai gryba pjauna :-k
lauksim manekenu nuotrauku :)

p.s. grizes rasiau zinute i foruma apie rideouta, bet kazkaip prapuole :(

Posted: 24 Dec 2006, 12:25
by didzhej
Tai laukiu foto-seto

Posted: 25 Dec 2006, 06:34
by _hey
Kaledinio rideouto nuotraukos