Enduro <-> Supermoto

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

skaitau supermoto tik su stipinuotais diskais.

NES supermoto turi tureti galimybe sokineti per mx kalniukus ir vaziuoti nesunkia bekele. Nustebinau ? paziurekit supermoto varzybas :P
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

o kam buti idealistu. reik asfaltu vaziuot, gal aukstadvaryje. tam lietniku per akis. jei reikto rimto supermoto, tai tada aisku normalios felges uz 1000 evru ir galbut visai kita baze, o ne ttr bo gal valit nepakankamai...

cia butu tarpinsi nebrangus pachimicinimas vazineti vasara i darba ir parduotuve pieno ir pan.. skaitai neteisybe?


_hey wrote:skaitau supermoto tik su stipinuotais diskais.

NES supermoto turi tureti galimybe sokineti per mx kalniukus ir vaziuoti nesunkia bekele. Nustebinau ? paziurekit supermoto varzybas :P
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Su supermoto pieno? Griztum jau su grietinele!
Nes noretusi atsukti.
Geriau pieno vaziuoti su Dnepr.

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

o as skaitau, is tavo bimerio neblogas cioperis gautusi? a? Pas zyles puikia vaziuotu!
didzhej wrote:Su supermoto pieno? Griztum jau su grietinele!
Nes noretusi atsukti.
Geriau pieno vaziuoti su Dnepr.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Skaitau yra dalis tiesos.
Bet truksta dar vieno cilindro 75 laipsniu kampu.

p.s. iziurau asmeniskuma :?:

:evil:

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Rashyd wrote: cia butu tarpinsi nebrangus pachimicinimas vazineti vasara i darba ir parduotuve pieno ir pan.. skaitai neteisybe?
skaitau su pienu rankoje ir kicku po kojom pries mergas pamirsi, kad ijungtas gesinimo mygtukas ant off ir pasilochinsi, nes nera starterio...

man taip nebuvo :^o
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

gerai, nelochinkim temos. skaitau pasidarysiu, tada buciuosit kanopa ir prasyit pralekt! aj, dar stormsui minusa uzdet reik. ir namie antra uzdesiu..
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tema palohinti galima tik jos nepradejus (w)

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

storms,

va felges tavo bergui, be rezervo

http://cgi.ebay.de/Supermoto-Felgen-KTM ... dZViewItem
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Atsakykime besiruosiantiems pirkti, pvz. renui, jei idomu ir sumo ir dūro. 2 variantai
1. Geriau imti sumo, bo pigeu kainos krosiniai ratai su krosinem padangom nei sumo su streetinem padangom, nereik jokiu stabdziu perdarymo esant idealiom salygom.
2. Geriau imti dūro, bo reik imti toki, kuri naudosi daugiausia pagal paskirti, su salyga, kad tai bus dūro.

Diskutuosim? Skaitau as uz 1 varianta, bo patinka parketiniai dzipai...
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

as uz antraji varianta :!: :evil:

atai mielai su tokiu traktorium vazineciau :!:

Image
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Sumo nedomina, bo asfaltas nedomina. Asfaltas nedomina, nes jis mieste, o kadangi jis mieste (ir kazkiek Aukstadvary), tai ir nedomina. Kur su sumo vaziuoti nezinau. Daily commutint noreciau, bet baisu, del to matyt nekomutinsiu.

Lieka 2 variantas.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Hummer H1 Desert! JAMU

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Vee acakytu, kad tu neteisus, ir gausiai. Prisiminsi, kai stovesi kamstyej o pro tave motai skraidys..
Renaz wrote:Sumo nedomina, bo asfaltas nedomina. Asfaltas nedomina, nes jis mieste, o kadangi jis mieste (ir kazkiek Aukstadvary), tai ir nedomina. Kur su sumo vaziuoti nezinau. Daily commutint noreciau, bet baisu, del to matyt nekomutinsiu.

Lieka 2 variantas.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Sutinku. Zaporkej stovet ne fasonas. Bet kegliu dirbt irgi ne saldumynas!
Post Reply