NES supermoto turi tureti galimybe sokineti per mx kalniukus ir vaziuoti nesunkia bekele. Nustebinau ? paziurekit supermoto varzybas
Enduro <-> Supermoto
o kam buti idealistu. reik asfaltu vaziuot, gal aukstadvaryje. tam lietniku per akis. jei reikto rimto supermoto, tai tada aisku normalios felges uz 1000 evru ir galbut visai kita baze, o ne ttr bo gal valit nepakankamai...
cia butu tarpinsi nebrangus pachimicinimas vazineti vasara i darba ir parduotuve pieno ir pan.. skaitai neteisybe?
cia butu tarpinsi nebrangus pachimicinimas vazineti vasara i darba ir parduotuve pieno ir pan.. skaitai neteisybe?
_hey wrote:skaitau supermoto tik su stipinuotais diskais.
NES supermoto turi tureti galimybe sokineti per mx kalniukus ir vaziuoti nesunkia bekele. Nustebinau ? paziurekit supermoto varzybas
Atsakykime besiruosiantiems pirkti, pvz. renui, jei idomu ir sumo ir dūro. 2 variantai
1. Geriau imti sumo, bo pigeu kainos krosiniai ratai su krosinem padangom nei sumo su streetinem padangom, nereik jokiu stabdziu perdarymo esant idealiom salygom.
2. Geriau imti dūro, bo reik imti toki, kuri naudosi daugiausia pagal paskirti, su salyga, kad tai bus dūro.
Diskutuosim? Skaitau as uz 1 varianta, bo patinka parketiniai dzipai...
1. Geriau imti sumo, bo pigeu kainos krosiniai ratai su krosinem padangom nei sumo su streetinem padangom, nereik jokiu stabdziu perdarymo esant idealiom salygom.
2. Geriau imti dūro, bo reik imti toki, kuri naudosi daugiausia pagal paskirti, su salyga, kad tai bus dūro.
Diskutuosim? Skaitau as uz 1 varianta, bo patinka parketiniai dzipai...
Vee acakytu, kad tu neteisus, ir gausiai. Prisiminsi, kai stovesi kamstyej o pro tave motai skraidys..
Renaz wrote:Sumo nedomina, bo asfaltas nedomina. Asfaltas nedomina, nes jis mieste, o kadangi jis mieste (ir kazkiek Aukstadvary), tai ir nedomina. Kur su sumo vaziuoti nezinau. Daily commutint noreciau, bet baisu, del to matyt nekomutinsiu.
Lieka 2 variantas.
