Page 2 of 3
Posted: 22 Dec 2006, 10:10
by _hey
skaitau supermoto tik su stipinuotais diskais.
NES supermoto turi tureti galimybe sokineti per mx kalniukus ir vaziuoti nesunkia bekele. Nustebinau ? paziurekit supermoto varzybas

Posted: 22 Dec 2006, 10:16
by Rashyd
o kam buti idealistu. reik asfaltu vaziuot, gal aukstadvaryje. tam lietniku per akis. jei reikto rimto supermoto, tai tada aisku normalios felges uz 1000 evru ir galbut visai kita baze, o ne ttr bo gal valit nepakankamai...
cia butu tarpinsi nebrangus pachimicinimas vazineti vasara i darba ir parduotuve pieno ir pan.. skaitai neteisybe?
_hey wrote:skaitau supermoto tik su stipinuotais diskais.
NES supermoto turi tureti galimybe sokineti per mx kalniukus ir vaziuoti nesunkia bekele. Nustebinau ? paziurekit supermoto varzybas

Posted: 22 Dec 2006, 10:18
by didzhej
Su supermoto pieno? Griztum jau su grietinele!
Nes noretusi atsukti.
Geriau pieno vaziuoti su Dnepr.
Posted: 22 Dec 2006, 10:19
by Rashyd
o as skaitau, is tavo bimerio neblogas cioperis gautusi? a? Pas zyles puikia vaziuotu!
didzhej wrote:Su supermoto pieno? Griztum jau su grietinele!
Nes noretusi atsukti.
Geriau pieno vaziuoti su Dnepr.
Posted: 22 Dec 2006, 10:20
by didzhej
Skaitau yra dalis tiesos.
Bet truksta dar vieno cilindro 75 laipsniu kampu.
p.s. iziurau asmeniskuma :?:

Posted: 22 Dec 2006, 10:26
by _hey
Rashyd wrote:
cia butu tarpinsi nebrangus pachimicinimas vazineti vasara i darba ir parduotuve pieno ir pan.. skaitai neteisybe?
skaitau su pienu rankoje ir kicku po kojom pries mergas pamirsi, kad ijungtas gesinimo mygtukas ant off ir pasilochinsi, nes nera starterio...
man taip nebuvo

Posted: 22 Dec 2006, 10:29
by Rashyd
gerai, nelochinkim temos. skaitau pasidarysiu, tada buciuosit kanopa ir prasyit pralekt! aj, dar stormsui minusa uzdet reik. ir namie antra uzdesiu..
Posted: 22 Dec 2006, 10:35
by didzhej
tema palohinti galima tik jos nepradejus (w)
Posted: 26 Dec 2006, 07:09
by _hey
Posted: 28 Dec 2006, 08:08
by Rashyd
Atsakykime besiruosiantiems pirkti, pvz. renui, jei idomu ir sumo ir dūro. 2 variantai
1. Geriau imti sumo, bo pigeu kainos krosiniai ratai su krosinem padangom nei sumo su streetinem padangom, nereik jokiu stabdziu perdarymo esant idealiom salygom.
2. Geriau imti dūro, bo reik imti toki, kuri naudosi daugiausia pagal paskirti, su salyga, kad tai bus dūro.
Diskutuosim? Skaitau as uz 1 varianta, bo patinka parketiniai dzipai...
Posted: 28 Dec 2006, 08:30
by _hey
as uz antraji varianta :!:
atai mielai su tokiu traktorium vazineciau :!:

Posted: 28 Dec 2006, 08:49
by Renaz
Sumo nedomina, bo asfaltas nedomina. Asfaltas nedomina, nes jis mieste, o kadangi jis mieste (ir kazkiek Aukstadvary), tai ir nedomina. Kur su sumo vaziuoti nezinau. Daily commutint noreciau, bet baisu, del to matyt nekomutinsiu.
Lieka 2 variantas.
Posted: 28 Dec 2006, 09:37
by didzhej
Hummer H1 Desert! JAMU
Posted: 28 Dec 2006, 09:49
by Rashyd
Vee acakytu, kad tu neteisus, ir gausiai. Prisiminsi, kai stovesi kamstyej o pro tave motai skraidys..
Renaz wrote:Sumo nedomina, bo asfaltas nedomina. Asfaltas nedomina, nes jis mieste, o kadangi jis mieste (ir kazkiek Aukstadvary), tai ir nedomina. Kur su sumo vaziuoti nezinau. Daily commutint noreciau, bet baisu, del to matyt nekomutinsiu.
Lieka 2 variantas.
Posted: 28 Dec 2006, 10:08
by Renaz
Sutinku. Zaporkej stovet ne fasonas. Bet kegliu dirbt irgi ne saldumynas!