Page 2 of 2

Posted: 03 Jan 2007, 00:23
by storms
trumpa spasakojimas:
po tepalu keitimo nutarem paraidautint
isvaziavom jau sutemus i oziuka (is soso vaiku kaimo puses)
paraidautinom
padribinejiom
uzsipisom negyvai
nutarem lekt namo. kvestas su drakonu ismyne su accordu, o as nutariau prisimint vaikyste ir gryzt i garaza gerai zinomais misko takeliais. neivertinau tik nekilnojamo turto burbulo. jo pasekoje oze statomi privatus kotedziukai, kurie savo ruoztu yra atitverti tvorele. vaikystes takelei like uz tvoros saugomoje teritorijoje. teko vaziuot alpink. ten jau nusitieses naujas takelis, tik jis turi viena minusiuka. tiksliau 2. 1: anas labai siauras 2: anas ajna palei pat tvora, kuri pastatyta ant stataus slaito briaunos.
taigi tuo takeliu vaziavau tol, kol baikas pradejo nebetilpt tarp burbulo ir salimais auganciu medziu. dada pagesau. dada kokia kikinaukikinaukikinau...
tada nutariau stumt
tada pargrioves baika ji apsukau (takelis ir slaitas neleido kitaip pasielgt)
tada kvestas atveze benzo
tada vel kikinau kikinaukikinau
tada nutarem stumt
tada stumem
kai uzsipisom stumt, vel kikinau ir uzvedzoiau
o tada jau smaugem!

Posted: 03 Jan 2007, 00:45
by _hey
romantyka :!:

tu, kvekvestas, ozys, pakrume ....

Posted: 03 Jan 2007, 00:47
by w919
man irgi - net dziaugsmo asara isspaude. :roll:

Posted: 03 Jan 2007, 00:58
by _hey
taip pat apsnekejau tave enduristu forume - labai jau uz sirdies griebiantis pasakojimas....

Posted: 03 Jan 2007, 01:38
by Renaz
sunaujais!
stormsai, o tai mano receptas nepadejo kickint? ar nesibandei?

visad sakiau, kad kikckinimas yra blogis. O jei butum kikines ne 400cc, o 640? Jauti koki katarsi butum patyres ir zymiai anksciau!

Kickas yra :gayfight:

Posted: 03 Jan 2007, 02:02
by storms
na metodo nebuvau skaites, bet yra metodas aprasytas http://www.husaberg.org
beto, reikia sureguliuot degima (tam reikia toolso, kuris turetu but pas V.CH.) beigi isrinkt ir isvalyt korba. el starteris varikli suka, bet neuzkuria.