Posted: 02 Jan 2007, 23:19
diagnoze: perverzti arba subireje vairo kolonkes guoliaididzhej wrote:Dainius pajuzino, sake neturi taip buti.
Sake blogai cia. Sake TAISYT reikia.
Bet nesake kaip, nes nesugalvojo.
Delto buvo nuspresta ieskoti stendo - tikro, gero! Brangiai.
BET... neYra.
diagnoze nr2 (mazai tiketina) : apitustis priekinis ratas