Page 2 of 5

Posted: 05 Jan 2007, 00:36
by didzhej
Grizau pasipiktines. Zinokite net drebu!!!

Posted: 05 Jan 2007, 00:38
by Yvl
didzhej wrote:Grizau pasipiktines. Zinokite net drebu!!!
turbut panashiai kaip parasyta cia ???

Posted: 05 Jan 2007, 00:40
by Renaz
Nedrebek, einam primusim naujoka! Susitinkam kaip visad, prie keturiu komunaru. As busiu su melyna berete, rudu paltu, ir krokodilo odos dermantinine papke svarbiems dokumentams.

Posted: 05 Jan 2007, 00:42
by Wallace_666
Sukuria tema, kad surinkti infa apie padangas, o pasipyle kazkokie ne i tema.
Dabar prognozuoju, kad tershalai vasaros pradzioje prades shokineti ir stvarstyti uz skvernu, mol "kur gauti padanga?! gelbekite!".
Tada galesite suzinoti, kad sekantis padangu vezimas - uz 3men.

Posted: 05 Jan 2007, 00:45
by didzhej
As padangu einu pas Dainiu ir perku naujas ir perku uz tiek kiek jis sako. O jei masinai, tada einu pas draugus i Juta arba VELNIAS ZINO kur ir perku, irgi uz tiek keik pasako. Nes parduotuvese tokiu kainu nesu girdejes.

Dabar galite pyzdavotis! pagrinda suteikiau.


Edit: svietejiskais tikslais isskirtinai: http://www.panele.lt/phorumm/read.php?f ... =31358&v=f

Posted: 05 Jan 2007, 00:47
by Renaz
Skaitau esi sushiktas prognozuotojas. jei bent kiek paskaitinetum musu garbinga foruma, suprastum, kad yra dalis vaziuojanciu nepriklausomai nuo sezono. Tad pavasaris ne prie ko.

Kay ka? Su patirtim siuolaikinis jaunimas!

Posted: 05 Jan 2007, 00:51
by didzhej
Nezinau ar i tema, bet va toki teksta idesiu
Vieno kraujo suokalbininkai, auksinis jaunimas, rafinuočiausias universitetų kūrinys.
Visitiek su kolektyvu padangu nepirksiu.

Posted: 05 Jan 2007, 00:51
by Wallace_666
Kas yra Dainius? Kokias padangas parduoda?

Posted: 05 Jan 2007, 00:54
by didzhej
dainius: 865523212
visokias, net naudotas.
pagrinde i ji kreipiasi 'purva ryjantys'

Posted: 05 Jan 2007, 01:01
by Qu'est ce que c'est
prie padangu pirkimo prisidesiu su salyga jei kaina bus 100 lt pigesne negu w perka qualifierius.
kitajp pirksiu pac nesakysiu ish kur (bet 100 lt pigiau).

Posted: 05 Jan 2007, 01:02
by didzhej
tu gausei nedraugiskas.

Posted: 05 Jan 2007, 01:05
by Qu'est ce que c'est
nesakiau, kad ir kitiem negalesiu nenupirkti... :)

edit: tik durnlopa

Posted: 05 Jan 2007, 01:12
by Renaz
Vienas pastebejimas - jaunuolis iesko finansinio pagrindo frakcijoje! Neprisipazino prisistatyme!

Posted: 05 Jan 2007, 01:20
by Wallace_666
Renaz wrote:Vienas pastebejimas - jaunuolis iesko finansinio pagrindo frakcijoje! Neprisipazino prisistatyme!
Jei surinksime uzsakyma keliems komplektas, bus (turetu!) pigiau.
Cia pagrindas.
Issiunciau paklausimus trim vezejams. Laukiu kainu.

Posted: 05 Jan 2007, 01:26
by Wallace_666
Renaz wrote:Skaitau esi sushiktas prognozuotojas. jei bent kiek paskaitinetum musu garbinga foruma, suprastum, kad yra dalis vaziuojanciu nepriklausomai nuo sezono. Tad pavasaris ne prie ko.

Kay ka? Su patirtim siuolaikinis jaunimas!
O tai cia krosiniams? Tie kur rekia kaip katins prispaustais pautais ir nevaziuoj?
Tiems, tai is tiesu padangu aplamai nereikia, nes nuo to niekas nesikeicia. Gali gamintojai aplamai nutraukti krosiniu padangu gamyba, o tie katinai be pautu dar 5 metus zviegs purvynuose kaip nieko!